Kızlık Zarı Dikimi Video

İstanbul'da kızlık zarı dikimi videosu 2019 mart ayı ve geçen 1 yıl içinde çok aranır oldu , etik olarak böylesine mahrem bir konuyu özelliklede bekaret diktirmek gibi gizli tutulması gereken bir cerrahi müdahaleyi youtube veya vimeo gibi video paylaşım sitelerinde kızlık zarı dikimi video izle şeklinde yayınlamak son derece yanlıştır. Video anlatım yerine sözel olarak anlatmak daha doğru bence , ilerleyen paragraflarda kızlık nasıl dikilir değineceğiz. Bu arada bekaret diktirmek, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır , kızlık zarı dikimi anlaşılırmı ? gibi sorularınız için bizi gece gündüz arayabilirsiniz.

Kızlık nasıl dikilir ?

2019'te istanbul ve Ankara'da en çok tercih edilen garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini video olmadan anlatalım :
Flep yönteminde vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası kızlık zarı yatağına dikilir , zarda yırtılmış alan çok geniş ise çift flep veya 3lü flep uygulanabilir. Ameliyat yaklaşık 25 dakika sürer ve lokal anstezi uygulanır , yani sadece vajina girişi uyuşturulur , bilinciniz açık olur. Zar dikiminden sonra yürüyerek hayatınıza geri dönebilirsiniz , yürüyüşümüzden veya tavırlarınızdan kızlık zarı diktirmiş olduğunuz anlaşılmaz.
Cinsel ilişkiye girdiğinizde ise penis zara dayanınca zar yırtılır , zarın üzerindeki kan damarları parçalanacağı için belirgin bir kanama olur , carşaf batar , birazda canınız acır . Yani kızlık zarı dikimi anlaşılırmı sorusuna cevabımız kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz dır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul ve Ankara'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık .... lira civarıdır.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.