Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında Ayrıca Ankara'nın bilindik semtlerinde 2019 kızlık zarı dikimi fiyatı mevsimsel ve bölgesel değişimler göstermekle beraber yaklaşık .... tl civarıdır. Kızlık zarı diktirme fiyatının yanında bekaret zarı nasıl dikilir , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları nelerdir , cinsel ilişkide kanama olur mu ? Cinsel ilişkiden en kaç gün önce kızlık diktirmek iyi olur , dikiş izi kalır mı , gibi birçok soru nerdeyse kürtaj fiyatlarından daha popüler oldu , kızlık zarı dikimi , flep yöntemi , kalıcı dikim , geçici dikim hakkında merak ettiklerinizi gece gündüz bize sorabilirsiniz ,  sabit muayenehane telefonlarımız ve Turkcell mobil cep telefonumuz sürekli aktiftir , arama , sms , WhatsApp , Viber, Facebook gibi teknolojik iletişim araçlarınıda kullanabilirsiniz , telefonlara genelde kıdemli asistanım Esra Hanım bakıyor , konuya full hakim olduğu için size yardımcı olacaktır , ayrıca randevu saatlerinide  düzenliyor . Jinekolog Op. Doktor  bildiriyor.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

2019 Nisan ayı başları ve geçen birkaç yılda İstanbul'da en sık tercih edilen kızlık diktirme metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Aslında vakaların %90 ı fleple yapılıyor ve garanti verilebilen tam ve orijinal sonuç alınabilen tek yöntemdir , dikişler itileşince full orijinal görünür ve cinsel ilişkiye girilirsede mutlaka kızlık zarı kanaması olur , yani klasik gerdek gecesi kanlı çarşaf ritüeli tam olarak yaşanır. Kalıcı kızlık zarı dikiminde süre yoktur , cinsel birleşme olmazsa ömür boyu bakire kız olarak kalırsınız.

Geçici kızlık zarı dikimi

Sezar döneminden beri uygulanmakta olan eski bir metoddur , ama flep yöntemi çıktıktan sonra papucu dama atılmış, rafa kaldırılmıştır. Geçici olduğu için en fazla 5 gün dayanır.
Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

20 gün içinde dikiş izleri tamamen kaybolur ve pırıl pırıl orijinal kızlık zarı ortaya çıkar , dikilmiş olduğu asla anlaşılmaz. Seks senasında penis darbesiyle yırtılır ve kızlık zarı kanaması olur.

Kızlık zarı diktirenler

Dikim 25 dakika sürer ve kızlık zarı diktiren bayan masadan kalkarak yürüyerek yaşamına geri döner , ağrı ve kanama olmaz , yürüyüşünüzden belli olmaz , dikişler 20 günde iyileşir , o zaman zarfında seks yapılmaz.

Esnek kızlık zarı

Bayanların sadece az bir kısmında kızlık zarı yani hymen esnektir , zarın ortasındaki normalde adet kanamasının akmasını sağlayan delik çok geniştir ve penis o delikten vajinaya girebilir , kızlık zarı esnek olan birçok bayan kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırarak cinsel ilişkide kanayan tip kızlık zarına sahip olmak istiyorlar.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.