Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

21 mart 2019'te kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , acaba kızlık zarımın dikilmiş olduğu belli olur mu , cinsel ilişkide erkek kızlık zarının önceden dikilmiş olduğunu anlar mı , kızlık zarımı diktirsem vajina görünümünden dikilmiş olduğu anlaşılır mı , kullanılan ameliyat iplikleri vajinamdan sarkar mı , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girince kızlık zarı kanaması olacak mı ? gibi binlerce bayan 2020 yılı kış aylarında önceki 2019 ve daha eski yıllarda sürekli olarak merak edip arıyorlar , nerdeyse kürtaj fiyatlarından daha çok garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı sorulur oldu. Sizde zarınızı diktirmeyi düşünüyorsanız önce yazılarımızı okuyun sonrada bizi arayın ek bilgiler verelim , hatlarımızı gece gündüz arayabilirsiniz hiç farketmez , genelde telefonlara kızlık zarı konusunda tecribeli asistanımbakıyor , sıcak yaklaşımları ile sizi rahatlatacağına eminim . Merak etmeyin tüm görüşmeleri gizli tutuyoruz , sesinizi kaydetmiyoruz , kızlık zarı dikimi veya kürtaj gibi mahrem müdahalelerinizide sizden başka kimseler bilemez , öğrenemez , ... işlemiyoruz , sicilinize geçmiyor endişe etmeyin , hemen arayın konuşalım. Jinekolog Op. Doktor yazıyor.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

2019 yılı bahar aylarını ve önceki yılları düşünürsek sadece İstanbul'da veya Ankara'da değil yeryüzündeki şu ana kadar keşedilmiş en garantili ve doğal kızlık zarı diktirme ameliyatı flep yöntemi ile yapılır , 25 dakikada biter ve yürüyerek hiçbirşey olmamış gibi yaşamınıza , sosyal hayatınıza , işinize gücünüze geri dönersiniz , dikişler 20 günde iyileşir ve kendiliğinden eriyerek yok olur , 1 ay içinde yeni kızlık zarınız etiyle , canıyla kanıyla full orijinal hale gelir , vajinanız artık hem dış görünüş hemde iç görünüş olarak full orijinal bakire görünümünü kazanırsınız. Cinsel ilişki esnasında penis vajinadan 1-2 cm girince kızlık zarına dayanır ve daha fazla itilirse zar yırtılır ve zarın üzerindeki kan damarlarıda yırtıldığından kızlık zarı kanaması başlar , çarşaf kanlanır. Unutmayın flep yöntemi kızlık zarı dikimi yaptırdıysanız 1 ay cinsel ilişki yasaktır , 1 ay sonunda kızlık zarı orijinal hale geçince isterseniz hemen siterseniz 10 sene sonra ilişkiye girin daima bir bakire olarak cinsellik yaşarsınız.

Geçici kızlık zarı dikimi

Fazla vakti kalmamış , kendi için önemli bir kişi ile birkaç gün içinde cinsellik yaşama ihtimali olan bayanların tercihidir , iyileşme süresi yoktur , dikimden hemen sonra cinsel ilişkiye girilebilir ve kızlık zarı kanaması olur , ama unutmayın geçici zar dikimi 5 günden daha uzun dayanmaz.

Kızlık zarı diktirme fiyatı

İstanbul ve Ankara'da az sayıda kadın doğum uzmanı tarafınca uygulanabilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için kış sezonunda yaklaşık .... lira gibi dikim fiyatları söz konusu olacaktır , yaza doğru fiyatlar genelde artar , ayrıca her jinekolog farklı fiyat verebilir şaşırıp kalmayın.

Esnek kızlık zarı

Bayanların az bir bölümünde kızlık zarı esnek olabiliyor , yani kızlık zarının ortasında doğal olarak bulunan ve adet kanamasının aşağı akmasını sağlayan deliğin çok büyük olması ve penis girişine elverişli olması durumudur , cinsel ilişkide kan gelmez , sadece ortadaki delik genişler , birçok bayan esnek kızlık zarı durumundan kurtulmak için kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıyor.

Saç ekimi fiyatları

İstanbul'da ve Ankara'da kellikten kurtulmak için tek çare olan fue yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları genellikle size aktarılan saç kökü grefti sayısı ve uygulanacak seans sayısına göre hesaplanıyor. Genelde bir veya 2 seansta işlem tamamlanıyor ve aylar içinde fırça gibi gür saçlara kavuşabiliyorsunuz , İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında saç ekimi fiyatları ortalama .... lira ile .... tl arasında sizin kellik durumunuza göre değişir. ( Saç ekimi Doçent Op. Dr. A G komutasındaki ekip tarafınca yapılır )Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.