Kızlık Nasıl Dikilir

2019'te kızlık nasıl dikiliyor diye merak eden birçok genç bayan İstanbul'daki muayenehanemizi telefonla arayarak soruyor , kızlık zarı dikimi anlaşılırmı , cinsel ilişkide kanama olurmu , kızlık zarı diktirme fiyatı gibi benzer sorularda çok geliyor. Bu yazımızda dikim metodlarını detaylandırıyoruz ve zarını diktirenlerin cinsel deneyimlerinin ne şekilde olacağından bahsedeceğiz. Bekaretle ilgili merak ettiğiniz en mahrem sorularınızı çekinmeden bize sorabilirsiniz , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz , yapılan dikim işlemlerini ... işlemiyoruz , zaten ..değiliz.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

2019 yılı için dünyadaki en iyi ve garantili bekaret dikimi metodu flep yöntemidir. Zaten diktirme konusunda gelen taleplerin tama yakını artık kalıcı kızlık zarı dikimi şeklinde oluyor , haklı olarak herkes garanti istiyor , ve gerdek gecesinde cinsel ilişkide garanti verilebilecek tek yöntem fleptir.

Kızlık nasıl dikilir
Flep yöntemi bekaret dikimi vajina duvarından kaldırılan ince bir mukoza tabakası kızlık zarı yuvasına dikilir. Bazı hanımlarda kızlık zarındaki yırtık çok büyük oluyor ve garantiye almak için çift flep yöntemide uygulanabilir. İşlem 25 dakika sürer ve lokal anestezi ile yani bölgesel uyuşturma ile yapılır , ağrı hissetmezsiniz. Dikimden sonrada kalkıp yürüyerek günlük hayatınıza geri dönersiniz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Nerdeyse anlaşılmaz , diktirdikten sonra 3 hafta içinde dikişler iyileşir ve eriyerek kendiliğinden yok olur. Artık kızlık zarınız full doğal görümüme kavuşur ve üzerindeki aktif kan dolaşımı sağlayan damarlarıyla cinsel ilişkiye her an hazırdır , cinsellik olmazda hayat boyu bakire kalırsınız ama herhangi bir zamanda seks yaparsanız penisin vajinaya 2 cm den fazla girmesi durumunda penis başı kızlık zarına dayanır ve bekaret zarı içe doğru gerilmeye başlar, az daha itilirse zar yırtılır ve üzerindeki kan damarlarıda parçalandığından belirgin bir kanama olur , yatak çarşafı kanlanır , birazda yırtılma acısı olur . Geleneksel gerdek gecesi seromonisi tamamen aslına uygun olarak yaşanır.

Geçici kızlık zarı dikimi

Artık nadiren yapılan bir yöntem olarak kaldı , sadece birkaç gün içinde cinsel ilişki yaşamayı planlayan bayanlara tavsiye edilebilir , iyileşme süresi yoktur , diktirdikten hemen sonra bile ilişkiye girilebilir , ama 5 günden daha ilerisi için garanti verilmez.

Kızlık zarı diktirme fiyatı

2019 yılında İstanbul ve Ankara'da yaklaşık .... liraya bekaret zarınızı diktirebilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.