Kızlık Zarı Diktirme Fiyatları 2019

Istanbul Bakırköy , Bahçelievler , Gaziosmanpaşa , Şişli ve Ankara'da bekaret diktirmek isteyen ve kızlık zarı diktirme fiyatları öğrenen bayanların çoğu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktiriyorlar. Aslındada en garantili bekaret tamiri flep yöntemi ile yapılır, dikişler 3 hafta içinde iyileşir ve kullanılan ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yok olur, ama sonrasında full orijinal kızlık zarı elde edilir, cinsellik yaşamazsanız hayat boyu bekaretiniz devam eder , ama birgün doğru adamla karşılaşıp beraberliğinize cinsel motifler eklemeyi düşünürsenizde penisin vajinaya gitmesiyle kızlık zarına dayanır ve zar gerilerek yırtılır , zarın üzerinde yeralan kan damarlarıda parçalanır ve kanama meydana gelir , tabiiki bir yırtılma acısıyla biraz canınız yanacaktır , ama okadarda olsun , bu arada gerdek gecesi kızlığınızın bozuluşunu çok net olarak erkek partnerinizde izlemiş olacaktır.
Bazı bayanlara vajinal yapılarına göre çift flep hatta 3lü flepte uygulanabilir. Kızlık zarı diktirme konusunda bizi gündüz gece farketmez arayabilirsiniz ,

Kızlık zarı dikimi anlaşılırmı ?

2019 Yılı istanbul ve Ankara'da bekaret konusunda en çok merak edilen ikinci konu alt başlığı acaba kızlık zarının dikilmiş olduğu cinsel ilişkide anlaşılırmı ? yada dış görümüşünden belli olurmu , orijinalinden farklımı olur , cinsel ilişkide kanama olurmu ? şeklindeki sorulardır , ama yüreğinize su serpeyim , merak etmeyin zarın dikilmiş olduğu tama yakın olasılıkla anlaşılmaz ve cinsel ilişkide kanama olur .

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Kalıcı kızlık zarı dikiminde başarı oranı %100 e yakındır , dolayısı ile kızlık zarı diktirenlerde konuyla ilgili olumlu yorumlarda bulunmaktadırlar ve bu sebeple birçok bayan tekrar bakire olmak için dikim yapam jinrkologların kapısını çalıyorlar.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Istanbul Avrupa Yakası , Anadolu yakası ve Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... lira civarıdır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.