Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır ?

Türkiye'de kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorusu çok gelir , Istanbul Bakırköy , Bahçelievler , Gaziosmanpaşa , Ümraniye , Beylikdüzü , Zeytinburnu ve Ankara'da 2019 senesinde kızlık zarı dikimi yani hymenoplasti , yada hymen tamiri 2 farklı metodla yapılıyor, kalıcı dikim ve geçici dikim şeklinde basite indirgensede %90 bayan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini tercih ediyor , bu tercihte flep yönteminin son derece garantili olması büyük rol oynuyor. . Bekaret diktirmeyle ilgili tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz .

Kızlık zarı nasıl dikilir ?

2019 yılı ve önceki 2000 li senelerde uygulanmaya başlanan flep yöntemi hymenoplastide büyük bir çığır açmıştır , vajina duvarından kaldırılan çok ince bir flep tabakası eski kızlık zarı yatağına dikilir , flebin üzerindeki minik kan damarlarıda aynen korunur ve yeni oluşturulan kızlık zarı üzerinde kan dolaşımı sağlanır , bu küçük damarlar yarın öbürgün gerdek gecesinde penis darbesiyle yırtılan kızlık zarı ile beraber yırtılacakları için belirgin bir kanama oluşturacaktır. Dikim işlemi 25 dakikada lokal anestezi altında gerçekleştirilir , hasta diktirdikten sonra yürüyerek hayatına devam eder , ama zarını kullanmak için yani cinsel ilişkiye girmesi için yaklaşık 3 hafta beklemesi gerekir.

Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı 2019

Istanbul ve Ankara 'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları .... lira civarından başlıyor ve kontrolsuz olarak yukarı çıkabiliyor , geçici kızlık zarı diktirme ücretleride benzer seviyelerdedir.

Kızlık Zarı Dikilmiş Olduğu Anlaşılır mı ?

Kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsa 25 yıldır aynı muayenehanede duramazdık değilmi :) . Neden anlaşılmaz anlatalım , gerdek gecesi penis vajinaya 2 cm kadar girince kızlık zarına dayanır ve daha ileri itilirse zar gerilerek yırtılır , zarın üzerindeki damarlarda parçalandığı için kanama olur, hatta yırtılma ile beraber canınızda yanar , burda yaşanan herşey doğuştan bakire bir kızla yaşanan cinsel ilişkiden farksızdır. Penise ve yatak çarşafına kan akar .

Kızlık Zarı Diktirenler

Istanbul'da ve Ankara'da dikim yaptıran binlerce bayan zifaf gecesi deneyimlerini çeşitli forumlarda paylaşıyor ama takma isimlerle .

Esnek Kızlık Zarı

Bayanların %5 inde esnek hymen vardır , yani ortasında penisin grçebileceği boyutta bir delik vardır , bu bayanlar şanslı gibi görünsede evlilik söz konusu olunca yanlış anlaşılırlar , çözüm yine flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.