Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 2019

Anadolu yakası ve Avrupa yakası Istanbul'da ve Ankara Tunus caddesinde 2019 kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatları .... tl ücret seviyelerinden başlıyor , bazı kadın doğumcular bekaret dikimi için astronomik rakamlar taleb edebiliyorlar, ama bu işlemin fiyatından ziyade yapan jinekoloğun bekaret dikimi ile ilgili tecrübesi çok önemlidir ,  tesadüf değildir.
Gelişen teknoloji ve iletişim imkanları insanların karşı cinsle buluşma imkanlarını had derecede arttırdığı son yıllarda aynı gün başlayan beraberlikler bazı durumlarda aynı gece cinsel motiflerle süslenebiliyor , kalıcı dayanaklardan yoksun ilişkilerin ömrüde günlerle sınırlı olabiliyor . Bu durumda sona ermiş aşkların bayanlar üzerinde kalan izlerini manevi ve bedensel olarak silmede , beyaz bir sayfa açarak yeni rotayı o sayfadan itibaren çizmeye başlamada ve başka sıcak denizlere yelken açmada sağlam altyapı ve yüksek özgüven seviyesi tutturmak için kızlık zarı dikimi faydalı olabilir.


Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2019

Istanbul,da 2019 yılı başlarında flep yöntemi bekaret dikimi çok istenen bir cerrahi müdahale haline geldi .
Gerçektende kızlık zarı diktirecekseniz en garantili yöntem flep metodudur , vajinal yapınıza göre tekli çiftli veya üçlü flep uygulanabilir , cinsel ilişkide en doğal bozulma deneyimi ve kanama tek kanatlı fleptedir , ama geniş açıklıklarda flep sayısı arttırılabilir. Kalıcı zar dikimi yaklaşık 3 haftada iyileşiyor ve full orijinal görünüme kavuşuyor , dikimde kullanılan ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yok olur. Kalıcı zar tamirinden sonra cinsel ilişkiye girmezseniz hayat boyu bakire kalırsınız , ama günlerden birgün cinsellik yaşarsanızda penisin girişi ile kızlığınız bozulur ve kanama olur , ayrıca hafif bir yırtılma acısı çekersiniz , erkekte bekaretin bozuluşunu net olarak algılar.

Geçici Bekaret Dikimi 2019

Nadiren tercih edilen bir metoddur , aslında tarihçeye bakılırsa abartmıyorum 1000 yıldır uygulanmaktadır . Ama artık sadece flep yönteminin 3 haftalık iyileşme süresini bekleyecek vakti olmayan bayanlara tavsiye edilir. Önemli bir ayrıntıyı daha belirtelim , geçici dikim 5 günden daha fazla garanti edilmez.

Vajina Daraltma

Sık cinsel ilişki , vajinal kanaldan doğum yapmak , iri penisli partnere sahip olmak gibi risk faktörlerinin varlığında vajina gittikçe genişler ve zamanla cinsel ilişkiden zevk alamaz hale gelirsiniz ve hatta orgazm olamama durumu bile olabilir. Aynı sorunlar erkek içinde geçerlidir.
Neyseki küçük bir operasyonla vajina daraltılabilir , kalıcı olarak ilk günkü boyutlara indirilir.
Istanbul'da 2019 yılında vajina daraltma fiyatları yaklaşık olarak .... tl civarıdır.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.