Bekaret Zarı Dikimi Ücreti 13 Şubat 2014

Avrupa yakasında kızlık zarı dikimi fiyatı kaç liradır , bekaret zarı dikildiği cinsel ilişkide anlaşılırmı , 2li flep ve 3lü flep yöntemleri ücreti nekadardır , kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici dikim arasında ne fark vardır ? Jinekolog Op. Dr. yazıyor. İstanbul'da 2019 başlarında internet destekli sosyal haraketlenmenin artması ile ve kış aylarında yaşanan bahar havasınında etkisi ile kadın erkek ilişkileri hız kazandı , saatler içinde tanışmalar , buluşmalar ve kısa sürede cinsel ilişki ile süslenen beraberlikler bazı durumlarda zamansız bitebiliyor ve bu durumda genç hanımların üzerinde geçmiş ilişkiden kalan tüm manevi ve bedensel izleri silmek için kızlık zarı dikimi düşünülebiliyor.
Kızlık zarı diktirenlerin yorumları , kalıcı ve geçici zar dikimleri ve dikim ücretleri hakkında geniş bilgi için bizi gece gündüz arayabilirsiniz.

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 2019

2014 yılında İstanbul'da en sık tercih edilen, en garantili ve sağlıklı  bekaret zarı diktirme metodu flep yöntemidir , vajinal durumunuza ve kızlık zarı yırtılma yerine göre tekli, 2li ve 3lü flep uygulanabilir , buna dikim öncesi muayenede karar verilir. Cinsel ilişkide erkek cinsel organının vajina girişi , kızlık zarına dayanması ve daha ileri itilmesi ile bekaretin bozulması ve ardından kanama başlaması gibi tüm doğal mekanizmalar büyük hassasiyet içinde oluşturulur , flep yöntemi yaptıranlar tüm endişelerinden kurtularak arkalarına bakmadan yollarına devam ederler , bakire genç kızlık günlerine geri dönmüş gibi hissederler.
Kalıcı kızlık zarı dikimi cinsel ilişkiye girilmezse nerdeyse ömürboyu bekaret sağlar ve kendiliğinden zarar görmez.
İyileşme süresi 20 gün kadardır , dikimde kullanılan tüm ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yokolur , iyileşme sonrası en az bir kere ücretsiz kontrole gelinir ve yapılan dikimin başarısı jinekolog tarafıncada okeylenir.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

Nerdeyse hiç anlaşılmaz merak etmeyin , zaten hedef cinsel ilişkide bekaret bozuluş seromonisinin tüm doğal safhalarını yaşatmaktır , anlaşılacak olsa böyle bir cerrahi müdahel popüler olmadı , şu anda birçok bayan geçmişin izlerini silmek için kızlık zarı diktiriyorlar .
Cinsel ilişkiye girildiğinde erkek cinsel organı kızlık zarına dayanır ve zar içe doğru gerilmeye başlar , daha fazla itilirse bekaret bozulur ve yırtılan dokuda açık kalan damar uçlarından kanamalar olur , bu çok net olarak hissedilir , ayrıca zarın yırtılması ile acı hissedersiniz . Yani bekaretinizin bozulması ile ilgili ilk cinsel ilişkinizde yaşadığınız tüm olaylar aynen yaşanır ve kızlık zarınızın önceden dikilmiş olduğu tama yakın olasılıkla anlaşılmaz.
Ayrıca kızlık zarı dikimi esnasında vajina girişide bir miktar daraltıldığı için zarın yırtılmasından sonrada normalinden daha dar bir vajinanız olacağı için ilk defa cinsellik ilişkiye giriyor olduğunuz çok net olarak hissedilir.

Geçici Bekaret Dikimi

2000 li yıllardan önce sıklıkla yapılan geçici onarımlar artık flep yönteminin popüler olması ile nadiren tercih edilir hale gelmiştir , genellikle flep yönteminin 20 günlük iyileşmesini bekleyecek vakti olmayanlar için önerilebilir , ama yapılan dikim operasyonu 5 günden fazla dayanmaz , yani birkaç gün içinde bir cinsel ilişki planlıyorsanız geçici dikim yaptırabilirsiniz .
Geçici kızlık zarı dikiminin iyileşme süresi yoktur , yapıdıktan hemen sonra kullanılabilir , yaşanacak cinsel deneyim hem erkek hemde bayan için ilk defa cinsel ilişkiye girmekten farkı yoktur.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı İstanbul

Avrupa Yakası İstanbul ve Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatı çok değişken olmakla beraber ederi kaç paradır derseniz .... lira civarından başlar , çok yüksek ücretler isteyen kadın doğumcu arkadaşlarda vardır tabiiki ama bence o kadarda uçmaya gerek yok.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.