Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı 30 ocak 2019

Istanbul'da kızlık zarı diktirme fiyatlarına geçmeden önce şunları söylemek lazım , 2019 başlarında teknoloji ve facebook gibi sosyal web sitelerinin kullanıcı sayılarındaki artışla kadın erkek ilişkileride hız kazandı . Aynı gün tanışma , birliktelik ve ertesi gün ayrılık sık rastlanır bir tablo haline geldi . Bu durumda eski defterleri kapatıp beyaz bir sayfa açıp bilinmeyen denizlerde yol almak için sağlam yelkenlerin gerekliliği ortaya çıkıyor. Kızlık zarı dikimi hakkında geniş bilgi ve randevu için gece gündüz demeden bizi arayabilirsiniz , hatlarımız hep açık .

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

Istanbul'da kime sorsanız aman kalıcı diktir arkana bakma , flep yöntemi çok iyi diye hep duyardınız , evet bende öyle diyorum , kalıcı diktirdinizmi eski gençkızlık günlerinize geri dönmüş gibi hissedeceksiniz , o küçük sırrımızı arzın merkezine sonsuza kadar gömdükten sonra yolunuza güvenle devam edebilirsiniz . Dikimden 3 hafta sonra dikişler tamamen iyileşir ve yokolur , orijinal kızlık zarı görünümü oluşur. Cinsel ilişkiye girmezseniz yıllarca sağlam kalır ve birgün cinsellik olursa penis dürtmesiyle bozulur kanama olur , hatta hafif bir yırtılma acısı hissedersiniz , ayrıca erkekte bekaretinizin bozuluşunu çok net olarak algılar.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Osmanlı'dan beri uygulanan en eski metoddur , ama artık pek uygulamıyoruz , çok konforlu bir metod değildir. Genellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi iyileşme süresini bekleyecek vakti olmayan bayanlar tercih eder , dikim sonrası 5 günden fazla dayanmaz.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Istanbul Avrupa ve Anadolu yakalarında yaklaşık .... tl gibi rakamlarla bekaret zarı diktirebilirsiniz, hemde flep yöntemi ve kalıcı dikim şeklinde.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.