Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

İstanbul'da 2019 yılında kızlık zarı dikimi fiyatı , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme , geçici kızlık zarı dikimi ve kızlık zarı diktirenlerin yorumları hakkında bilgiler veriyoruz , ayrıca cinsel ilişki sırasında kızlık zarı dikimi belli olurmu , erkek tarafından zarın önceden dikilmiş olduğunun anlaşılma ihtimali varmıdır , dikim sonrası dikişler alınacakmı , kaç defa kontrole gelmek lazım gibi merak edilen konularada ışık tutuyoruz.

İstanbul'da facebook.com un telefonlardan bile kullanıyor olması , hatta harita olarak size en yakın uygun karşı cinsin şu anda nerde olduğuna kadar ayrıntının sunuluyor olması sosyal hayata ve kadın erkek ilişkilerine inanılmaz bir hız katmıştır , romatik yaklaşımlar ve cinsellik en güzel şekilde harmanlanırken , yol arkadaşınızın doğru kişi olmadığını anlamanız artık eskisi gibi 2 çocuk doğurduktan sonra değil teknoloji sayesinde birkaç günde olabilmektedir. Bu durumada bayanların beyaz bir sayfa açması , hayata format atması , eski ilişkilerin ruhsal ve bedensel izlerini tümden silmesi için kızlık zarı dikimi faydalı olabiliyor.

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 

2019 yılı İstanbul'da gerçekten en iyi bekaret dikimi flep yöntemi ile yapılabilir , mükemmel sonuçlar alıyoruz , ve bu yöntemi uygulatan hastalarımızdan yarı yolda kalan şukür hiçbir hastamız olmadı. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme metodu en garantili ve güvenli olandır , 20 günde iyileşir ama iyileştikten sonra orijinalinden ayırd etmek mümkün olmaz , vajina dokusundan kaldırılan ince bir flep tabakasının damar yapısı korunarak kızlık zarı yatağına çepeçevre dikilmesinden ibaret olan yöntem sayesinde resmen kanıyla canıyla yaşayan ve gerçek bir kızlık zarınız oluyor , cinsel ilişkiye girmezseniz hayat boyu sizin bir parçanız olarak kalır ama birgün doğru kişi ile ilişki yaşarsanız bekaretiniz kanayarak bozulur ve size hafif bir acı verir , ayrıca erkekte bekaretinizin bozulduğunu aynen hisseder.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Bize başvuran vakaların yaklaşık %90 ı flep yöntemi kalıcı olarak dikim istiyorlar , ama sadece %10 uda geçici zarı dikimi talep ediyor. Geçici yöntem daha çok flep yönteminin 20 günlük iyileşmesini bekleyecek sabrı olmayan ve 5 gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken bayanlara uygundur.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılırmı ?

Kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz , normal doğuştan bakire olan bayanın kızlığı ne şekilde bozuluyorsa buda aynı deneyimi verir , arada fark olmaz. Zaten anlaşılacak olsa kimse yaptırmaz hatta dikim yapan jinekologlar 2 koruma eşliğinde hayatlarını sürdürmek zorunda kalırlardı sanıyorum :)

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 

İstanbul'da yaklaşık olarak .... TL civarına kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz , daha pahalı fiyatlar bence hiç gerek yok.

Saygılarımla..Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.