Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılırmı ?

2019 te istanbulda facebook gibi sosyal sitelerinde etkisiyle kızlık zarı dikimi talebi eskiye gore cok artti . Makalemizde bekaret zarı dikildiği anlaşılırmı , kızlık zarı diktirme fiyatı nekadardır , flep yöntemi nasıl yapılır , kalıcı dikim ve geçici dikim arasinda ne fark vardir , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkide kan gelirmi , bekaret muayenesi nasıl yapılır, anlatıyoruz . Bu arada kızlık zarı dikimi ile ilgili sormak istediğiniz herşey için bizi gece gündüz arayabilirsiniz .

Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı

Istanbul'da 2019 flep yontemi kalici kizlik zari dikimi veya flep yonteminin 20 gunluk iyilesmesini bekleyemeyenlere tavsiye edilen geçici bekaret dikimi fiyatı olarak yaklasik ....tl gibi ucretlerle karsilasirsiniz.

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

Bekaretiniz ne zaman bozulmuş olursa olsun , hatta daha önce kızlık zarınızı defalarca diktirip defalarca bozdurmuş olsaniz bile flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı dikiminde mukemmel sonuclar elede edilir , vajen duvarindan kaldirilan ince bir flep tabakasi onceden yirtilmis olan kizlik zari yatagina cepecevre dikilir , 20 gunluk iyilesme surecinden sonra orijinal gorunumune kavusur , cinsel iliskiye girene kadar asla bozulma veya kendiliginden yirtilma olmaz , ama bir gun cinsellik olursa kanayarak bozulur ve hafif bir yirtilma acisi hissedersiniz , ayrica erkekte bekaretinizin bozulusunu aynen hisseder.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılırmı ?

Jinekolojik müdahale ile dikimi yapılmis gerek flep yontemi kalici , gerekse geçici yontemlerde amac cinsel iliskide orijinal bekaret bozulmasi ve kızlık zarı yırtılma kanaması deneyimi yaşatmaktir , dolayisi ile zarın önceden dikilmiş olduğu kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz , belli olmaz . Yada ilişki esnasında ameliyat ipliği sarkması gibi komik durumlar oluşmaz , zaten dikimden birkaç gun sonra kendiliginden eriyen ve yok olan ameliyat iplikleri yani katgutler kullaniyoruz.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

2019 yili Istanbul 'da kizlik zari diktirmek isteyen bayanlarin %90 i flep yontemi kalici dikim istiyorlar , ama yukaridada belirttik flep yonteminde yaklasik olarak 20 gunluk bir iyilesme suresi vardir ve bu 20 gun boyunca cinsel iliski yasaktir, bukadar bekleyemeyecek durumda olan bayanlar geçici kızlık zarı diktirme yontemini tercih ederler , geçicide iyileşme süresi 1 gundur , yani 1 gun sonra cinsel iliskiye bakire olarak girebilirsiniz , ama geçici dikim 5 gunden fazla dayanmaz.

Bekaret Diktirme işlemi

Lokal anestezi ile 25 dakika suren kucuk cerrahi girisimler sinifindan bir islemdir , dikim yapilirken aci hissetmezsiniz , islemden sonra kalkip yuruyup gidersiniz , ayrica bir istirahat gerektirmez , sadece 1 hafta sure ile dikkat etmeniz gereken bazi hususlar vardir , banyonuzu ayakta dus seklinde yapin , buyuk tuvaletinizi yaparken 1 hafta sure ile buyuk dudaklari elinizle tutun , ıkınma esnasinda gerilmesini engelleyin , asiri bacak acmak gerektiren spor haraketleri yapmayin , ata ve bisiklete 1 hafta binmeyin. Dikisler iyilestikten sonra bakirelik yillarinizdaki gibi ne isterseniz yapabilirsiniz , artik kaniyla caniyla yasayan bir kizlik zariniz olmus olacak.

Saygilarimla..


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.