Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 2019

Istanbul'da 2019'te kürtaj fiyatlarından sonra en merak edilen konu kalıcı kızlık zarı dikimidir , cinsel ilişki veya herhangi bir fiziki kaza sonucu bozulmuş olan bekaretin tekrar eski haline getirilmesi , bir bayan icin bazi durumlarda hayata beyaz bir sayfa acmak , format cekmek , hatta tam bir arınma anlamina bile gelebilir , hem psikolojik rahatlama , hemde yeni iliskilere yelken acarken yuksek bir ozguven seviyesi tutturmak hicte fena olmaz.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi ( flep yöntemi )

Bozulmuş bekaretin eski haline getirilmesinde en garantili ve saglikli metod flep yöntemidir. 25 dakika suren ve lokal anestezi ile uyusturularak gerceklestirilen kalıcı kızlık zarı dikimi 20 gün icinde iyilesir ve orijinal gorunumunu kazanir , cinsel ilişkiye girilirse kanayarak bozulur ve hafif bir yırtılma ağrisi hissedersiniz , ayrica erkekte kızlık zarının bozuluşunu aynen algılar.
Teknik olarak vajina dokusundan ince bir flep tabakasi kaldirilarak kızlık zarı yatagina dikilir . Flep tabakasindaki kan damarlari aynen korunur ve olusturulan yeni kızlık zarındaki aktif kan dolasimi saglanir , boylece kaniyla caniyla yasayan bir kizlik zariniz olur.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Cinsel ilişkiye girmek icin fazla vakti kalmayan bayanlara uygun olan geçici metod 10 hastadan sadece 1'i tarafinca tercih ediliyor. Kalıcı metodun 20 gunluk iyilesme suresini bekleyecek vakti olmayanlara tavsiye edilebilir . 5 gunden daha uzun bir sure icin garanti verilemez . Oysa flep yonteminde cinsel iliskiye girilmedigi takdirde yillarca saglam kalir.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Istanbul'da yaklasik olarak .... tl gibi fiyatlarla kızlık zarı diktirebilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.