Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 2019

Istanbul'da 2019 flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı .... tl civarıdır , bu yazımızda bekaret dikimi hakkında biraz daha ayrıntıya giriyoruz , kızlık zarı dikimi anlaşılırmı , iyileşme süresi kaç gündür , dikilmiş zarla cinsel ilişkiye girince kanama olurmu , geçici bekaret dikimi hangi durumda yapılır gibi soruları yanıtlıyoruz. Bu konudaki tüm sorularınızı gece gündüz bize ulaştırabilirsiniz.

Flep Yöntemi Kalıcı Bekaret Dikimi 2019

Şu anda dünyada bilinen en garantili kızlık zarı diktirme metodu flep yöntemidir. Gerçek anlamda bakirelik günlerine geri dönüş olarak tanımlanabilir . Iyileşme süresi biraz uzundur , yaklaşık 3 hafta içinde orijinal görünümüne kavuşur ve cinsel ilişkide kesinlikle dikilmiş olduğu nerdeyse anlaşılmaz.
Teknik olarak sanıldığı gibi eski yırtılmış kızlık zarının tekrar dikilmesi yerine vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakasının kızlık zarı yatağına çepeçevre dikilmesi şeklindedir. Böylece kanıyla canıyla yaşayan gerçeğe çok yakın bir kızlık zarı elde edilir .
Cinsel ilişkiye girildiğinde ise penis itmesiyle kanayarak bozulur , vajinadan kan gelir , hafif bir acı hissedersiniz , ayrıca erkeğinide kızlığınızın nasıl bozulduğunu aynen algılar , herşey olması gerektiği doğal sürecinse olur.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Eskiden sadece geçici bekaret dikimi yapılırdı , eski yırtılmış kızlık zarı kanatları birbirine dikilirdi , ama damar yapısı bozulmuş olan zarın 5 günden fazla sağlam kalması mümkün olmuyordu , bereket flep yöntemi ile bu sorun aşıldı , geçici kızlık zarı dikimi sadece flep yönteminin 3 haftalık iyileşme süresini bekleyecek vakti olmayanlara tavsiye edilebilir .

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

2019 Istanbul'da yaklaşık olarak .... tl civarına kalıcı bekaret zarı dikimi yaptırabilirsiniz.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.