Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı İstanbul

Bu yazımızda İstanbul'da bekaret zarı dikimi hakkında ayrıntılar , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi hangi durumlarda uygundur , kızlık zarı diktirme fiyatı , bekaret zarı dikimi anlaşılır mı ? , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? şeklindeki sorularınıza yanıt arayacağız.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Bilirsiniz İstanbul'da her hizmet her semtte farklı fiyatlarla sunulabiliyor , saçınızı .. TL yede kestirebilirsiniz , ... TL yede , kızlık zarı dikimi fiyatıda bu şekilde semtten semte çok değişir ama bana olması gereken ücret nedir , bu iş kaç para eder derseniz taban olarak bekaret dikimini İstanbul'da yaklaşık .... TL ye yaptırabilirsiniz. Ek bilgi olarak kızlık zarı dikimi yaptıranlarlardan ayrıca muayene ücreti veya kontrol ücreti alınmaz.

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

İstanbul'da kızlık zarı dikimi konusunda devrim niteliğinde olan bu yöntemin geçmişi çok eski değildir , önceki yıllarda sadece geçici bekaret dikimi yapılırdı ve pek kullanışlı olmazdı , en azından diktiren bayan rahat edemezdi ama flep yöntemi kalıcı kızlık dikimi uygulanmaya başladıktan sonra artık nerdeyse bayanlara bakirelik günleri geri verilmiş gibi oluyor , sil baştan yeni bir sayfa açmak , hayata format çekmek , fabrika ayarlarına geri dönmek gibi bir durum oluşuyor , tabi hanımlarda büyük bir psikolojik doping , kendini daha genç hissetme ve yeni ilişkilere yelken açarken yüksek özgüven seviyesi olarak yansıyor. Yöntem hymen yani kızlık zarının doğal yapısına en yakın metoddur , lokal anestezi ile 25 dakika süren kızlık zarı dikimi müdahalesi hastaya acı vermez ve işlem sonrası normal hayatına devam eder , bu sağlanan yaşam konforuda yöntemi değerli kılan diğer bir unsurudur. Yani geliyorsunuz diktiriyorsunuz , tekrar bakire olarak yürüyüp gidiyorsunuz , bu paket hizmet flep yöntemi ile kızlık zarı diktirenlerin gizli mutluluğu olarak kişisel tarihlerine gömülmektedir. Cerrahi teknik olarak vajina duvarından alınan  ince bir flep tabakası , damar ve dolaşım yapısı aynen korunarak daha önceden yırtılmış olan kızlık zarı tutunma noktalarına çepeçevre dikilmesi şeklinde gerçekleştirilir , dikimden sonra yaklaşık 20 gün kadar bir iyileşme süresi vardır , bu dönemde cinsel ilişkiye girilmememesi , ayakta banyo yapılması ve havuz , deniz yasağı mevcuttur , ama daha sonrasında bir genç kız olarak dilediğinizi yapabilirsiniz. Flep yöntemi kızlık zarı dikimi 20 günlük iyileşme süresinden sonra cinsel ilişkiye girilirse penis vajinaya 2 cm den fazla girdiği zaman kanayarak yırtılır , hafif bir acı hissedersiniz ve yaklaşık bir pet ıslatacak boyutta hafif bir kanamanız olur , erkek açısındanda kızlık zarının yırtılması net olarak hissedilir.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Bu yöntem çok sağlam bir metod değildir , eski ve büzülmüş olan yırtık parçalardan oluşan kızlık zarı kanatlarını gerdirerek birbirine dikme şeklinde gerçekleştirilir , ama kızlık zarı yapısı itibari ile yırtıldıktan sonra vajina duvarına doğru büzülür ve küçülür , yapılan işlem 15 günden fazla dayanmaz , kendiliğinden yırtılma riskide vardır , çeşitli haraket kısıtlamaları gerektirir , mesela geçici kızlık dikimi yaptırdıysanız aşırı bacak açma , ata binme , bisiklete binme gibi aktiviteler yapamazsınız , flep yönteminde ise ne isterseniz yapabilirsiniz. Geçici bekaret dikimi talebi daha çok birkaç gün içinde planlı bir cinsel ilişkiye girme durumunda olan bayanlar tarafından gelmektedir , flep yönteminin 20 günlük iyileşme süresini bekleyecek vakti olmayanlara uygundur. Geçici kızlık zarı dikiminde iyileşme süresine gerek yoktur .

Kızlık Zarı Dikimi ve Gizlilik 

Sanırım kadın doğum tıp branşının en mahrem konusu ve en kişiye özel konusu bekaret zarı dikimidir , gerçektende insanın kendisinden başka kimse ile paylaşamayacağı bir deneyimdir , bu durum müdahaleyi yapan jinekoloğada büyük sorumluluk yükler , kızlık dikimi yaptıran bayanın yakınları bu işlemi sorgularsa kendilerine kesinlikle bilgi verilmez , hatta hastanın doktor ziyaretinden bile bahsedilmez , işlem tamamen gizli tutulur , ayrıca ... ... işlenmez , böylece ilerde ... böyle bir işlem yeralmaz.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılırmı ?

Kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz , zaten cinsel ilişki esnasında kızlık zarının dikilmiş olduğu belli olsaydı bu işlemi kimse yaptırmazdı ve inanın gazetelerin 3. sayfaları bu haberlerle dolup taşardı. Merak etmeyin.

Esnek Kızlık Zarı

Birçok kızlık zarı çeşidi vardır ama en sık olarak üzerinde birçok küçük delik olan elek tipi kızlık zarı rastlanır , bunu dışında ortasında tek delik olan kızlık zarı çeşidinde delik boyutu bira büyük olursa ufak tefek penisleri rahatlıkla içine alabilir ve yırtılmaz , buna halk arasında esnek kızlık zarı veya elastik kızlık zarı denir , bayanlar için istenmeyen bir durumdur , daha önceden cinsel deneyim yaşamamış bile olsa sanki başkaları ile yatmış gibi bir izlenim oluşur , bu romantik zeminde ilerleyen bir ilişkinin kök salmasına engel olabilir.
Tedavi olarak flep yöntemi kızlık zarı dikimine benzer bir işlem yapılır ve cinsel ilişkide kanayan ve bozulabilir bir kızlık zarı elde edilir.

Saygılarımla..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.