Kızlık Zarı Dikimi Ücretleri

Selamlar , bu yazımıda kızlık zarı dikimi fiyatı , bekaret zarı nasıl dikilir , flep yöntemi ücretleri , kalıcı kızlık zarı dikimi hakkında kısa bilgiler , bekaret dikildikten sonra belli olurmu , cinsel ilişkide kanama olurmu ? , geçici kızlık zarı dikimi hangi durumlarda yapılır ? bunlardan bahsedeceğiz. Bu arada kızlık zarı dikimi son derece gizlilik içinde yapılan bir işlem olup ... işlenmez , merak etmeyin kimseler duymayacak. Ayrıca ek bilgi almak için gece gündüz bizi arayabilirsiniz telefonlarımız sürekli açık.

İletişim çağının bu düzeylere geleceğini 10 yıl önce söyleselerdi kimse inanmazdı , artık kadın erkek ilişkilerinde sınırsız seçenek var , insanların birbirlerini bulmaları an meselasi , facebook.com da resmine bakarak beğendiğiniz kişi ile 1 saat içinde yüzyüze görüşme ihtimaliniz ortaya çıkmış durumda , ayrıca bir tarama yaptığınızda 10 kilometrelik bir daire içinde size uygun kimler var hemen görebiliyorsunuz , bu durumda romantik hislerle başlayan bir ilişki birkaç gün içinde hatta aynı gün cinsellik düzeyine yükselebiliyor , kısa sürede insanlar birbirlerindne heveslerini alınca yeni alternatiflere yönelmeye eğilim gösteriyorlar , kısa sürede başlayan ve biten beraberlikler insanlarda izler bırakabiliyor , özelliklede romantik hanımlarda hem psikolojik hemde fiziki izler rahatsızlık verebiliyor , bu noktada kızlık zarı dikimi bayanlarda hem duygusal pozitifleşme , hemde yeni başlanacak ilişkilerde yüksek özgüven seviyesi oluşturabilir. Kızlık zarını her zaman gerdek gecesiyle veya evlilikle ilişkilendirmekte yanlış olur , bir çok hanım yakın zamanda bir evlilik planı olmaksızın eskinin izlerini silmek için bekaret dikimi yaptırıyor. Hatta erkek arkadaşı ile planladıkları birkaç günlük bir tatilden önce yaptıran hayli fazla.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 

İstanbul'da bekaret zarı tamiri için semtlere göre , jinekoloğa göre çok çeşitli ücretler sözkonusu olabiliyor , bazı kadın doğumcular flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için daha yüksek ücret , geçici kızlık dikimi için işe nispeten daha düşük ücretler taleb ediyorlar . Bazıları anestezi çeşidinide ücrete ekleyebiliyor , bu durumda olması gereken prosedür ve dikim fiyatlandırması nasıldır onu bilmenizde fayda var . Her iki dikim yöntemide lokal anestezi ile yapılan yaklaşık 25 dakika süren küçük cerrahi müdahale grubuna girmektedir , dolayısı ile genel anesteziye gerek yoktur , ama mutlaka genel anestezi isteyen , yani uyutularak zar diktirmek isteyenlerde nadiren çıkıyor , onlardan ek anestezi ücreti istenir . İstanbul'da yaklaşık olarak .... TL civarı fiyatla kızlık zarınızı diktirebilirsiniz. Daha yüksek ücretlere gerek yok.

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

İstanbul'da 10 yıl kadar öncesinde bu yöntem pek bilinmezdi ve şu anda geçici zar dikimi yöntemi olarak adlandırdığımız metod tek olarak uygulanırdı , ama bakireliğe geri dönüş olarakta adlandırılan flep yöntemi dikim tüm dünyada çok popüler oldu , hatta birçok ülkede bayanlara gençlik aşısı gibi görüldü , yaptıran bayanlar kendilerini genç kızlık dönemlerine geri dönmüş hissetti , gerçektende flep yöntemi ile çok güzel sonuçlar elde ediliyor , iyileştikten sonra orijinalinden ayırd edilmesi mümkün olmuyor , gerçek kızlık zarında nasılsa ona benzer bir anatomik yapı oluşturuluyor , yani kanıyla canıyla , damarlarıyla yaşayan gerçek bir kızlık zarınız oluyor , cinsel ilişkiye girmediğiniz sürece yırtılmıyor , ama birgün olaki cinsel ilişkiye girerseniz penis vajinaya 2 cm den fazla girince kanayarak yırtılıyor ve hafif bir acı hissediyorsunuz , ayrıca erkeğinizde bekaret zarının yırtılışını birebir algılıyor , yani herşey tabiatın istediği gibi gerçekleşiyor , tamamen doğal ve son derece romantik bir atmosfer oluşuyor.

Flep Yöntemi Kızlık Nasıl Dikilir ?
Meraklı hastalarımız için flep yöntemi dikimin tekniğindende bahsedelim biraz , aslında tüm hastalarımıza dikim öncesi görüşmede uygulamayı nasıl yaptığımızı ayrıntılı anlatıyoruz ama hadi burayada yazalım , önce hastamızın jinekolojik kızlık muayenesini yaparız ve bekaretin bozulmuş olduğundan emin oluruz , bazı hastalarımız sürtünmeli sevişme sonucu hafif kanama yaşadıklarında kızlık zarlarının yırtılmış olduğunu zannedebiliyorlar , sağlam bir zarın üzerine flep işlemi yapmak mümkün olmayacağından önce bekaretin bozulmuş olduğundan emin oluruz , daha sonra işlem yapılacak vajinal bölgeye lokal anestezik ilaç yaparız , ben bunu diş hekimlerinin dolgu yapmadan önce damağı uyuşturmalarına benzetiyorum :) , daha sonra vajina duvarından ince bir tabaka flep kaldırırız , kızlık zarının olması gereken yerine çepeçevre dikeriz , böylece damar yapısı bozulmamış kanıyla canıyla yaşayan bir kızlık zarınız olmuş olur , iyileşme süresi yaklaşık 3 haftadır , biliyorum biraz uzun ama o sanatsal yapının orijinal görünümü kazanması uzun sürüyor naapalım.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Bir kadın doğumcunun kızlık zarı konusunda sanatını ve tecrübesini konuşturduğu yöntem flep yöntemi kalıcı dikimdir , ve her kadın doğumcu flep yöntemini beceremez , ama çok daha kolay fakat sağlam olmayan geçici dikimi hemen her jinekolog yapabilir , eskiden yırtılmış olan kızlık zarı parçalarını uç uca birbirine dikme işlemi şeklinde yapılır . İyileşme süresi yoktur , yani yakın zamanda planlanmış bir cinsel ilişki durumunuz varsa ve fazla zaman kalmadıysa bu yöntem size daha uygun olabilir.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılırmı ?

Kısa cevap olarak hemen söyleyelim , kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsaydı binlerce hanım bekaret zarlarını neden diktirsinler değilmi ? , ayrıca kullanılan ameliyat iplikleri kendiliğinden erir ve yokolur.

Esnek Kızlık Zarı 

Bayanlarda kızlık zarı anatomik yapısı çeşit çeşittir , genelde ortasında birçok minik delik vardır , bu boşluklardan her ay regl kanaması geçer , bazı kızlık zarlarının ortasında ise tek bir delik vardır , işte tek delikli tipte ortadaki boşluk biraz büyük olursa ufak tefek penisleri yırtılmadan içeri alabilir , buna halk arasında esnek kızlık zarı veya elastik kızlık zarı denir , istenmeyen bir zar tipidir , her durumda daha önce başka erkeklerle yatmış olacağı anlamı çıkartılır . Bu durumu halletmek mümkündür , kızlık zarı dikimine benzer bir operasyonla ortada geniş olan kızlık zarı deliği daraltılır ve cinsel ilişkiye girince kanama ve yırtılma olur.

Saygılarımla ..Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.