Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2019

2019 Nisanında İstanbul'da ve diğer büyük şehirlerde .... tl civarı olan  kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 yılında Mart sonu ve Nisan başı itibarıyla hangi ücret seviyesinde olacak , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici bekaret zarı dikimi , dikilmiş olan kızlık zarı anlaşılırmı ? geçici dikim kaç gün dayanır , bir bayana kaç defa kızlık zarı dikilir gibi sorularınızı bu makalede cevaplamaya çalıştık ,

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 

Biliyorum özellikle İstanbul'da çok uçuk kızlık dikim ücretleri isteyen kadın doğum uzmanı ve kürtaj merkezleri var , ama olması gereken fiyat nedir , bu hizmet kaç para eder diye soruyorsanız size şunu söyleyebilirim , İstanbul'da üç aşağı beş yukarı yaklaşık olarak .... TL civarı kızlık zarı dikimi fiyatıyla karşılaşırsınız. Bence daha pahalı ücretlere gerek yok. Bu arada flep yöntemi kalıcı dikimle geçici dikim arasında azda olsa fiyat farkı olabiliyor.

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi :
Hiç keşke bakire kalsaydım , keşke hiç cinsel ilişkiye girmeseydim dediğiniz oldumu ? , olmasa bile arada bir aklınızdan geçirmişsinizdir , bazen insan ben kimin için neler feda ettim diye düşünebiliyor , her ne sebeple olursa olsun bitmiş bir ilişkinin tüm fiziki ve manevi izlerini silmek insanda büyük bir rahatlama ve ferahlama sağlayabilir , yeni ilişkilere kürek çekerken yüksek özgüven seviyesiyle daha yüksek puan toplayabilirsiniz. İşte flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi bayanları bakirelik günlerine geri döndürmeye yönelik bir müdahaledir , 25 dakika süren lokal anestezi ile yapılan , hastaya acı vermeyen bir girişimdir , teknik olarakta vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası yırtılmış olan kızlık zarı yuvasına çepeçevre dikilir , yaklaşık 20 günde iyileşir ve nerdeyse full orijinal görünümünü kazanır , belli olmaz , anlaşılmaz , cinsel ilişkiye girmediğiniz sürece yıllarca dayanır , bekaret devamlıdır , ama cinsel ilişkiye girerseniz kanayarak yırtılır , hafif bir acı hissedersiniz , ayrıca erkek partnerinizde bekaretin o anda bozulduğunu fiziki olarak algılar.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi : 
Bu yöntemi pek tavsiye etmiyoruz , teknik olarak eski kızlık zarı kanatlarını birbirine dikerek bütünleştirme şeklinde uygulanır , ama maalesef fazla dayanmaz , yaklaşık 5 günden sonra kimse garanti veremez , geçici kızlık zarı dikimini birkaç gün içinde cinsel ilişki planı olan bayanlar tercih ederler , flep yönteminin iyileşmesi için bekleyecek zamanları yoktur. Bu yöntemdede cinsel ilişki esnasında kanama olur ve zar yırtılır , hafif bir acı duyarsınız , zarın dikilmiş olduğu anlaşılmaz.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılırmı ?

Merak etmeyin anlaşılmaz , zaten zarın dikilmiş olduğu belli olacak olsaydı kimse yaptırmazdı , ayrıca kullanılan ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yokolur.

Saygılarımla ..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.