Kalıcı kızlık zarı dikimi

İstanbul'da en fazla tercih edilen bekaret dikim metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi hakkında geniş bilgiler veriyoruz , ayrıca kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , semtlere göre değişirmi , bu işlemin olması gereken gerçek rakamları ve şişirilmiş rakamları nelerdir anlatıyoruz , ek olarakta geçici kızlık zarı dikimi hangi durumlarda tercih edilir , cinsel ilişkide kızlık zarı dikimi anlaşılırmı açıklıyoruz.
Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 

Size önerebileceğim gerçekten en garantili ve doğal görünümlü kızlık zarı diktirme metodu flep yöntemidir , 20 günlük iyileşme süresinden sonra harika sonuçlar alıyoruz , full orijinal görünümde oluyor , cinsel ilişkide asla dikilmiş olduğu tama yakın ihtimalle belli olmuyor , yöntem son 10 yılda geliştirildi , lokal anestezi ile 25 dakika kadar sürüyor , vajina duvarlarından kadırılan ince bir flep tabakası önceden bozulmuş olan kızlık zarı yatağına boydan boya dikilir , flep dokusunun damar yapısı ve kan dolaşımı korunduğu için kanıyla canıyla yaşayan bir kızlık zarı elde edilir , doğal olanı gibi. Cinsel ilişkiye girmezseniz bekaretiniz yıllarca korunur , ama günlerden birgün bakirelikten sıkılıp cinsel ilişkiye girecem derseniz zarınız kanayarak yırtılır ve doku canlı olduğu için hafif bir acı hissedersiniz , olması gerektiği gibi.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi 

Bu aslında nerdeyse 100 yıldır uygulanan bir yöntem , ama ben pek tavsiye etmem , ancak birkaç gün içinde cinsel ilişki planlayan bayanlara uygun olabilir , 5 günden fazlası için kimse garanti veremez , eski ve yırtılmış kızlık zarı kanatlarının birbirine dikilmesinden ibarettir , iyileşme süresi yoktur , dikimden sonra cinsel ilişki yaşanırsa kanayarak yırtılır ve acı hissedersiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

İstanbul'un her semtinde farklı bekaret dikim ücretleri istenir , özelliklede Şişli , Etiler gibi semtlerde dudak uçuklatan kızlık zarı dikimi fiyatlarıyla karşılaşabilirsiniz , ama bu işlemin bir ederi vardır , daha fazla ödemenize gerek yok bence , İstanbul'da yaklaşık olarak .... TL civarına bekaretinizi diktirip eski bakirelik günlerinize geri dönmeniz mümkün.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

Kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz , kullanılan ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yokolur , vajinadan ip sarkması gibi komik durumlar olmaz merak etmeyin , cinsel ilişki esnasındada erkek cinsel organı kızlık zarına dayanır ve zarın varlığı hissedilir , daha ileri itildiğinde yırtılma ve kanama aynen hissedilir , doğal kızlık zarı bozulmasından farksız bir deneyim yaşanır , merak etmeyin . Zaten zarın dikilmiş olduğu belli olmuş olsa kimse yaptırmazdı değilmi ?.

Saygılarımla ..
Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.