Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı İstanbul

İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu tarafında kızlık zarı tamiri yapan nadir kadın doğum uzmanı doktorlardan biri olarak , konuyla ilgili ön bilgiler almak isteyen ve kızlık dikim fiyatı öğrenmek isteyen genç hanımlara rehber olması açısından bu makaleyi hazırladım , 2019 yılında olduğu gibi kızlık zarı dikimi 2020 yılındada benzer fiyatlarla yapılacak ,  yazımızda kızlık zarı hakkında tanımsal bilgiler dışında , kızlık zarı diktirme fiyatları , flep yöntemi ile kalıcı bekaret dikimi , kısmi cinsel ilişkide bulunupta az miktarda kan gelen bayanlarda kızlık zarı bozulma belirtileri , acaba bekaret zarı bozulmuşmudur , yapay kızlık zarı nasıl oluyor , kızlık zarı bozulmadan hamile kalınırmı , kızlık zarının dikildiği anlaşılır mı ? gibi konularıda açıklayacağım , böylece son derece mahrem olan bu konuları gizlice öğrenmiş olacaksınız. Tabi telefon açarak bize gece gündüz sorular sorabilirsiniz , tüm konuşulanları gizli tutuyoruz , aradığınız telefon numaranızı kaydetmiyoruz veya aynı numaradan geri dönüş yapmıyoruz , ayrıca kızlık zarı dikimi yaptırırsanız bu işlemde son derece gizlilik içinde yapılır ve ... işlenmez.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 

Sanırım 2019 yılında jinekolojide en fazla fiyat spekülasyonu yapılan küçük cerrahi müdahale kızlık zarı dikimidir , 2020 yılındada bekaret zarı dikimi konusunda aynı şeyler yaşanacağına eminim. Kadın doğumcudan kadın doğumcuya , semtten semte çok değişir , ama her hizmetin bir gerçek ederi vardır , bu olması gereken maliyetleri her zaman bulmayabilirsiniz ama ben size şunu söyleyebilirim , İstanbul'da yaklaşık olarak .... TL civarına bekaret zarınızı diktirebilirsiniz. Flep yöntemi kalıcı kızlık dikimi ile geçici kızlık zarı tamiri arasında genelde fiyat farkı yoktur veya çok az fark vardır.

Kızlık Nasıl Dikilir ?

İstanbul'da 2019 yılının son aylarında olduğu gibi kızlık zarı diktirme fiyatı 2020 yılındada çok sorulan sorular arasında olacağına eminim , isterseniz kızlık nasıl dikilir ? kısaca bahsedeyim

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi:
Aslında benim size tavsiye edeceğim en güzel bekaret zarı tamiri flep yöntemi ile kalıcı zar dikimi şeklinde olandır , 3 haftalık iyileşme döneminden sonra orijinalinden ayırd etmek pek mümkün değildir , yani metod size adeta bakirelik günlerinize geri dönüş sağlıyor , birçok bayan bunu bir gençlik aşısı gibi görüyor , kolejli kızlar gibi hissediyorum diye anlatıyorlar , gerçektende insan psikolojisine bukadar iyi gelecekse neden olmasın ? , metod olarak lokal anestezi ile 25 dakika süren küçük cerrahi müdahaledir , acı hissetmezsiniz , dikim sonrası dinlenmeniz veya yatmanız gerekmez , normal yaşantınıza devam edebilirsiniz , işlem yapılacak bölge lokal anestezik ilaçla uyuşturulur , ben bu kısmı dişinize dolgu yapmadan önce yapılan uyuştura işlemine benzetiyorum , daha sonra vajina duvarından kaldırılan ince bir zar tabakası yani flep daha önceden yırtılmış olan eski kızlık zarının olması gereken tutunma bölgelerine çepeçevre dikilir ve işlem tamamlanır. Bekaret bölgesine dikilen doku canlı ve damarlı olduğu için iyileştiğinde gerçek bir kızlık zarı gibi vazife görür , cinsel ilişki harici yırtılmaz , ama penis vajinadan 2 cm kadar içeri girerse kanayarak yırtılır . Arzu edilirse daha sonra tekrar dikilebilir.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi :
Aslında İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık dikimine göre geçici kızlık zarı dikimine talep daha azdır , genelde herkes kalıcı olmasını istiyor , bu yöntem fazla vakti olmayan , birkaç gün içinde planlı bir cinsel ilişkiye girecek olan bayanlara uygun olabilir , 20 dakika kadar süren müdahale lokal anestezi ile yapılır , yöntem olarak öncelikle dikim yapılacak bölge lokal anestezik ilaçla uyuşturulur , eski ve yırtılmış kızlık zarı parçaları tespit edilerek birbirine uç uca dikilir , işlemden sonra cinsel ilişkiye kadar bisiklete binmek , ata binmek veya aşırı bacak açmayı gerektiren spor çeşitleri tavsiye edilmez.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

Bekaret zarı diktirme yapılan bayanların aklındaki en büyük soru işaret sanırım kızlık zarı dikimi amlaşılırmı şeklinde olandır . Aslında mantık olarak anlaşılıyor olsa binlerce bayan bekaret tamiri neden yaptırsın , merak etmeyin tama yakın olasılıkla belli olmaz , cinsel ilişki esnasında penis vajinaya 2 cm kadar girince kızlık zarına dayanır ve bu basıncı hem erkek hemde kadın hisseder , yani bayanın bakire olduğu o noktada belli olur , özellikle daha önceden cinsel ilişkiye girmiş tecrübeli erkekler vajinada penisin hymen denilen kızlık zarına dayandığını çok daha iyi anlarlar , kızlık zarı yoksa penis hiçbir engele dayanmadan vajinanın dibide doğru yoluna devam eder , ama kızlık zarı varsa , bekaret zarına dayanır ve ilerlemek ve zarı yırtmak için ek bir basınç gerektirir , eğer daha fazla basınç yapılırsa zar yırtılır , yırtılma esnasında kadın acı çeker , hatta ah diye ses çıkartır , kızlık zarının bozulmasından dolayı kanama olur ve kanamanın ıslaklığını hem kadın hemde erkek hisseder .

Kızlık zarı dikiminde kullanılan ameliyat iplikleri organik maddeden yapıldığı için kendiliğinden erir ve yokolur , yani cinsel ilişkide ipliklerin sarkması veya penis tarafınca hissedilmesi söz konusu olmaz.

Esnek Kızlık Zarı 

Bayanlar için bazı durumlarda bir avantaj , bazı durumlarda ise dezavantaj olan esnek kızlık zarı çeşidi , bayanların %5 inde rastlanır , kızlık zarının ortasında doğal yapı olarak bir delik bulunur , bu delikten adet kanı akar , esnek hymen tipide delik olması gerekenden daha büyüktür , bu durumda küçük ve orta boy penisler rahatlıkla geçer ve zar yırtılmaz , ama bu durumu tutucu ve bekarete önem veren erkeklere ve nların ailelerine anlatmanız güç olabilir. İşin açıkçası esnek kızlık zarını normal kızlık zarına çevirtmek için gelen hastalarımız oluyor , bekaret dikimine benzer bir müdahale ile ortadaki deliği daraltıyoruz.

Yapay Kızlık Zarı

Sadece cinsel fantezi için kullanılabilen bir poşet boyadan ibaret bir üründür , ince ve basınçla patlayan bir poşetin içinde toz kırmızı boya , penis darbeleriyle poşet patladıktan sonra vajina içindeki ıslaklıkla kan gibi görünür , bu yöntemi ciddi bir ilişkiyi devam ettirmek için kullanmak bence son derece risklidir , birçok erkek vajina girişinde bariyer teşkil eden kızlık zarının orda olup olmadığını penis üzerinden hissedebilir , sadece kan gelmesi veya kırmızı boya akması yeterli olmaz , ayrıca patlayan poşet parçaları penis tarafınca mutlaka hissedilir ve vajinadan dışarı çıkmaya başlar , böyle bir durumda yaşanacak rezilliği tahmin edebilirsiniz.

Kızlık Zarı Muayenesi

Birçok bakire bayan erkek arkadaşı ile yaşadığı ön sevişme ve sürtüşme esnasında bekaret zarı bölgesinde acı hissetmeleri veya hafif bir kanama olması durumunda acaba kızlık zarım yırtıldımı ? , bekaretim bozuldumu ? diye merak ederler ve bekaret testi yaptırma isterler .. Evet biz yapıyoruz , aslında bekaret testi diye bir test yoktur , yani kan tahlili veya başka bir tetkik metodu ile bakire olup olmadığınızı anlamak mümkün olmaz , jinekolojik masada büyük dudaklar ve küçük dudaklar aralandığı zaman vajina girişinden 2 cm kadar içeride kızlık zarı vardır , yırtılmış olup olmadığı bir kadın doğum uzmanı tarafınca hemen anlaşılır.

Vajina Daraltma

Vajinal doğum yapmış olmak ve iri penisli bir cinsel partner ile uzun süre tekrarlayan cinsel ilişkilerde bulunmak durumunda vajina genişleyebilir ve cinsellikten alınan zevk azalır , hatta orgazm olamama ile sonuçlanabilir. Orgazm sorunları kadında ciddi stres yaratır , daha huzursuz ve huysuz olur , hiçbirşey onu mutlu etmez , kendini alışverişe verir ve bolca para harcamaya başlar , zamanla kadının karakteride müsait ise farklı cinsel arayışlara girebilir. Bu durumda vajina daraltma ameliyatı uygun olacaktır , 25 dakika süren lokal anestezi ile gerçekleştirilen bir küçük cerrahi müdahaledir.

Vajina Daraltma Fiyatları:
İstanbul'da yaklaşık olarak .... TL civarına vajinanızı daralttırabilirsiniz.
Kızlık Zarı Bozulmadan Hamile Kalınır mı ?

Evet kalınabilir , İstanbul Avrupa yakasındaki kürtaj merkezi muayenehanemizde sıkça karşılaştığımız bir durum bu aslında. Oldukça şaşkınlık veren bir durum olarak karşınıza çıkabilir , spermler kuyruklu ve haraketli hücreler olduğu için penis vajinaya girmese bile kızlık zarı civarına boşaltılan spermler yukarı doğru yumurtayı bulmak üzere ilerlemeye başlar , vajinayı ve collumu geçerek rahim boşluğuna kadar ulaşabilirler ve ovumu dölleyebilirler. Bakire iken gebe kalırsanız bunu geç farkedebilirsiniz , beklemediğiniz bir olay olduğu için adetinizin geçmiş olmasını farklı sebeplere bağlayarak gebelik testi yapmazsınız. İsteneyen gebeliklerin sonlandırılması için konulan yasal süreninde 10 hafta olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Saygılarımla..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.