Kızlık Zarı Dikimi Ücreti

Her insan nasılki burun estetiği , meme dikleştirme ve buna benzer işlemleri vücuduna özgürce uygulatabiliyorsa her bayan istediği zaman kızlık zarını diktirebilir , bu gayet normaldir. Ama daha çok plansız bitmiş ilişkiler veya sonradan pişman olunan cinsel ilişkiler sonrası vücutta kalan tüm izleri silmek , ruhen rahatlamak ve başlanacak olan yeni ilişkilere büyük bir özgüvenle yelken açmak adına bekaret zarı dikimi yaptırtılır. Bu makalemizde kızlık zarı dikimi fiyatını, dikim çeşidine göre açıklıyoruz , ayrıca kızlık zarı nasıl dikilir , hangi metodlar kullanılır , kızlık zarı dikimi anlaşılırmı ? , kızlık zarı diktiren bayanlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.


Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Aslinda Istanbul'da semtten semte vede kadın doğumcudan kadın doğumcuya cok degisen bekaret zarı dikimi ücreti icin olmasi gereken doğru fiyat kaç paradır derseniz istanbul'da yaklasik olarak .... TL maliyetle kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz. Iki farkli metodla hymenoplasti yapilabiliyor , kalıcı ve en orijinali flep yöntemi ile kalıcı kızlık dikimini şiddetle tavsiye ederim gerçekten harika oluyor, cinsel ilişkide kanayarak yırtılıyor , olmasi gerektiği gibi.. Flep yöntemi az daha pahali olabiliyor.
Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır ?

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi :
Aslinda brn size flep yöntemini tavsiye ederim , gercekten dort dortluk mukemmel oluyor , orijinalinden ayiramazasiniz , cinsel ilişkiye girerseniz kanayarak yırtılır , daha oncesinde asla yirtilmaz. Dikim tekniği olarak lokal anestezi ile yaklasik 25 dakikada yapilir , vajina duvarindan kaldirilan ince bir mukoza tabakasi eski yirtilmis bekaret zari yatagina cepecevre dikilir. iyileşme suresi 3 haftadir.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi :
Bu metodu cok tavsiye etmiyorum , uzun sure dayanmaz , daha cok zamani olmayan ve birkac gun icinde planlanmis bir cinsel iliski seansi olan bayanlar tercih eder . Metod olarak eski ve yırtılmış kızlık zarı parcalarini uc uca dikeriz. Cinsel iliskiye girilirse kanayarak yirtilir.


Kızlık Zarı Dikildiği Anlaşılırmı ?
Kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , belli olmaz , dikişler birkaç gün içinde kendiliğinden eriyerek yok olur , cinsel ilişkide kanayarak yırtılır ve yırtılma esnasında hafif bir acı hissedersiniz.Kızlık zarı Diktirenler

Bir bayanın kızlık zarının dikilmiş olduğu veya dikilmemiş olduğu cinsel partner veya başkaları tarafınca anlaşılmaz , yürüyüşünden belli olmaz , yeni bir cinsel ilişkiye kadar kızlık zarı mevcudiyetini korur.


Esnek Kızlık Zarı

Bir avantaj gibi görünen ama çoğunlukla dezavantaj olarak karşınıza çıkan bir bekaret zarı çeşididir. Kızlık zarının ortasında genellikle birçok minik delik vardır , adet kanının geçebilmesi için , ama bazı tip kızlık zarlarında ise ortada tek delik vardır ve bu delik oldukça büyüktür , bu durumda küçük ve orta boy ince penisli cinsel partnerle yapılan penetrasyonda bekaret zarı yırtılmaz ve dolayısı ile kan gelmez . Bu durum yanlış anlaşılmalara yol açabilir , acaba daha önceden başkası ile cinsel ilişkiye girmiş olabilirmi şüphesi doğurur.

Esnek kızlık zarını normal ve cinsel ilişkide yırtılıp kanayan tipe çevirmek mümkündür , kızlık zarı dikimine benzer bir yöntem ile bu gerçekleştirilir , ücretlendirmede aşağı yukarı dikim fiyatı ile aynıdır.

Vajina Daraltma

İstanbul'da kızlık zarı dikiminden sonra talep gören başka bir jinekolojik müdahalede vajina daraltma operasyonudur . Sık cinsel ilişkiye girmek , vajinal doğum yapmak , iri penisli bir cinsel partnerden küçük penisli bir erkeğe geçmek gibi durumlarda vajina gecşekliği hissedilebilir , bu durumda tarafların cinsellikten aldıkları zevk düşer hatta bayanlarda orgazm olamama durumuda ortaya çıkar , tedavisinde uygulanan vajina daraltma müdahalesi yaklaşık 25 dakika süren lokal anestezi ile yapılan bir girişimdir. vajina kalıcı olarak daraltılarak makul ülçülere indirilir.

Vajina Daraltma Fiyatları:
İstanbul'da boğazın her iki yakasında yaklaşık olarak .... TL civarına vajina daraltma yaptırabilirsiniz. Bu arada vajina daraltma ücretleri semtlere göre azçok değişebilir.Saygılarımla..


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.