Kızlık Zarı Dikimi İstanbul

İstanbul'da sadece genç kızlar değil inanmayacaksınız ama nerdeyse 18-50 yaş bayanlar arasında uygulanan bir müdahale haline geldi bekaret dikimi. Bizim vakalarımız arasında en yaşlı bayan 45 yaşında idi. İnternetle dopinglenen sosyal hayat , facebook.com gibi sosyal vitrin siteleri ile tavanıda deldi gökyüzüne doğru yükselişe geçti , bir insanın face'inde 1500 kişi ekli olurmu inanılır gibi değil , sadece ünlü film yıldızları veya ses sanatçıları değil fotojenik bir resmi olan her bayanın peşinde online yüzlerce erkek, sosyal çeşitlilik açısından çok iyi bir durum fakat hızlı başlayan ilişkiler , arkadaşlıklar , günler içinde cinsel ilişki ile renklenip kısa sürede bitebiliyor , bu durumlar erkeklerden ziyade  romantik bayanları ruhsal olarak büyük oranda etkiliyor , sona erdirilmiş ilişkilerin tüm duygusal ve fiziki izlerini yok etmekte kızlık zarı dikiminin olumlu etkileri büyük bir gerçek. Hanımlarda hem psikolojik rahatlama hemde fiziki izleride silerek tam bir arınma sağlanması duygusunu yaşatıyor ve yeni ilişkilere başlarken yüksek özgüven elde ediliyor. Bu makalemizde İstanbul'da son yıllarda çok rabet gören kızlık zarı dikimi konusunu ayrıntılı ele alacağız , ilerleyen satırlarda kızlık zarı dikimi fiyatı , kızlık zarı nasıl dikilir , kızlık zarı dikildiği sonradan belli olurmu ? sorularına cevap bulacaksınız. Kızlık zarı dikimi işlemleri büyük gizlilik içinde yapılmakta olup ...geçmez.Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Biz istanbul'da 2 farklı metodla kızlık zarı dikiyoruz , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve eski kızlık zarını onarma esasına dayalı geçici kızlık zarı dikimi , sanırım bekaret dikimi yapan sayılı meslektaşımda benzer yöntemleri uyguluyordur , İstanbul'da yaklaşık olarak .... TL civarına kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz , ilerleyen paragraflarda flep yöntemi kalıcı dikim ile geçici kızlık zarı dikimi arasında farkları anlatacağım.

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır ?

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi :
Lokal anestezi ile 25 dakika süren hastaya acı vermeyen bir müdahaledir. Yöntem olarak vajina duvarından kaldırılan ince bir doku parçası yani flep olması gereken yırtılmış kızlık zarı yatağına çepeçevre dikilmesi olarak yapılmaktadir. Yaklaşık 3 haftada iyileşir. İyileştikten sonra inanılmaz orijinal bir görünüm kazanır , ömür boyu kullanılabilir , cinsel ilişkiye girilirse penis kızlık zarına dayanında bir ağrı hissedersiniz ve yırtılma ile kanama olur.Geçici Kızlık Zarı Dikimi:
Eski yırtılmış bekaret zarı parçalarını birleştirerek birbirine dikme şeklinde yapılır , 15 dakika sürer , lokal anestezi ile yapılır. Daha çok zamanı olmayan yakın bir tarihte planlanmış bir cinsel ilişki seansı olan hanımlara uygundur. Sağlam bir dikim değildir , uzun süre dayanmaz , aşırı bacak açma ve bisiklete binme ile yırtılabilir.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılırmı ?

Yapılan müdahalede kullanılan iplikler 1 hafta içinde kendiliğinden eriyerek yok olur , cinsel ilişki sırasında zarınızın dikilimiş olduğu büyük ihtimal belli olmaz , anlaşılmaz . Orijinal kızlık zarı yırtılması ile aynı şekilde yırtılır ve kanama olur. Dış görünüş olarakta kimse anlayamaz , ancak bir kadın doğumcu bölgenin anatomisine hakim olduğu için durumu anlayabilir , onu dışında hiç kimse anlayamaz.

Esnek Kızlık Zarı
Tüm kızlık zarı tiplerinde ortada bir veya daha fazla delikler bulunur , bu delikler adet kanamasının geçmesi içindir , esnek kızlık zarı tipinde ise ortada büyük bir delik bulunur , ufak tefek penislerin girmesi ile yırtılmaz , bu cinsel partner tarafınca yanlış anlaşılabilir , durumu düzeltmek için kızlık zarı dikimi yapılır.Saygılarımla..Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.