Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatları 22 Kasım 2014 için en son rakamlar İstanbul'da .... TL civarı olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi bilgileriyle söze başlarken, sosyal hayatın teknoloji ile şaha kalkması ve ilişkilerde sonsuz seçenekler sunması yanlış limana demir atma ihtimalini arttırabiliyor.Böyle durumlarda yeni ufuklara dümen kırmadan önce eskinin izlerini tam olarak silmek için yelkenlerdeki hasarında giderilmesi mantıklı olabilir. Bu yazımızda bekaret zarı dikimini yani hymenoplasti'yi geniş olarak anlatırken , kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır ? , flep yöntemi nasıldır ? , bekaret zarı dikildiği sonradan anlaşılırmı ? , esnek kızlık zarı varsa ne yapmak lazım , gibi alt başlıklarada göz atacağız.
Bu arada kızlık zarı dikimi işlemleri tamemen büyük gizlilik içinde gerçekleştirilir ve ... geçmez. 0212 227 5519 - 0532 221 3007

**2014 İstanbul'da .... TL olan kızlık zarı dikimi fiyatları ile ilgili Yorum yaz - Soru Sor - Yorumları Oku ! ( İsim vermek istemeyenler " Yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçsin .

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014

İstanbul'da ve Ankara'da 2013 yılında uygulanan ücretler , kızlık zarı dikimi fiyatı 2014 içinde geçerli olacak gibi görünüyor . Bu sağlık hizmetininde arz - talep dengesi mevsimsel değişimlere uğruyor , mesela yaz aylarında sıcak gecelerde coşku ve yaşama sevinci tavan yaptıkça ilişkilere cinsellik ilave olma ihtimalide artıyor ve sonbaharda kurulan bu ilişkilerin bir kısmı yoluna devam ediyor , bir kısmıda sonlandırılarak başka yol arkadaşlarına geçiş şeklini alabiliyor , bu ara dönemde hem psikolojik rahatlama ve bedeni arınma hissi , hemde yeni ilişkilere daha yüksek bir özgüvenle başlama arzusunu tatmin etmek için kızlık zarı dikimi mantıklı olabiliyor. İstanbul'da yaklaşık olarak .... TL civarına bekaret zarınızı diktirebilirsiniz. 0212 227 5519 - 0532 221 3007

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılırmı ?

Merak etmeyin tama yakın olasılıkla anlaşılmaz , tecrübeli bir erkek bir bayanla cinsel ilişkiye girdiğinde penisin vajina içine doğru ilerleme durumuna göre hanımın bakire olup olmadığını hissedebilir , bakirelerde penis vajina girişinde bir kızlık zarına dayanır , az daha zorlandığı zaman kızlık zarı yırtılır ve bu bayana acı verir , ayrıca kanama olur. Önceden dikilmiş kızlık zarındada erkek için hiç dikilmemiş yani doğuştan bakirelerde olanla aynı deneyim yaşanır , yine penis vajina girişinde kızlık zarına dayanır ve girişte zorlanır , biraz güç uygulayıncada bekaret zarı yırtılarak kanama olur , bayan azda olsa acı çeker , yani tamamen aynıdır , kızlık zarı dikildiği asla belli olmaz. Ayrıca onarımda kullanılan tüm iplikler kendiliğinden eriyerek yok olur . Vajinadan ip sarkması gibi komik durumlar oluşmaz.
Dış görünüş olarakta dikilmiş kızlık zarı erkek tarafınca anlaşılamaz , zaten kızlık zarı vajina girişinde yaklaşık 2 cm kadar içerde olup üzeri küçük dudaklar ve büyük dudaklar tarafınca sıkıca örtülmüş durumdadır. 0212 227 5519 - 0532 221 3007

2014 İstanbul kızlık zarı dikimi fiyatları ile ilgili Yorum yaz - Soru Sor - Yorumları Oku ! ( İsim vermek istemeyenler " Yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçsin .

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır ?

İstanbul'da bayanlarda bekaret zarı dikimi 2 farklı yöntemle yapılır . İsterseniz iki yöntemede kısaca değinelim ve hangi yöntem size uygun seçmeye çalışalım.

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi:
Aslında bekaret onarımında en güzel yöntem flep yöntemidir. Adeta orijinal bakirelik günlerine geri dönmüş gibi hissedersiniz çünki kalıcı bir dikimdir , cinsel ilişkiye girmediğiniz müddetçe yıllarca sağlam kalır , günün birinde cinsel birleşme yaşarsanızda kanayarak yırtılır , hafif bir acı hissedersiniz , erkek içinde orijinal bekaret bozma hissi ile tamamen aynı deneyim yaşanır. Cinsel ilişkide daha büyük zevk alırlar.
Yöntem olarak yaklaşık 25 dakika sürer ve lokal anestezi ile gerçekleştirilir , işlem yapılacak bölge uyuşturulduğu için siz acı veya ağrı hissetmezsiniz. Vajina duvarından ince bir tabaka flep kaldırılarak önceden yırtılmış bekaret zarının olması gereken tutunma çizgilerine çepeçevre dikilir. Tam olarak iyileşip orijinal görünümünü kazanması 3 hafta sürer. 0212 227 5519 - 0532 221 3007

Geçici Kızlık Zarı Dikimi:
İstanbul'da çok tercih edilen bir yöntem değildir , vakaların sadace %10 u geçici bakaret dikimi tercih ederler. Geçici kızlık dikimi daha çok vakti olmayan ve kısa süre yani birkaç gün içinde planlanmış bir cinsel ilişki seansı olan bayanlara uygundur.
Yöntem olarak eski yırtılmış kızlık zarı parçaları birbirine dikilerek tutturulur. Geçici bir yöntemdir , uzun süre dayanmayabilir , bisiklete binmek , ata binmek , aşırı bacak açarak spor yapmak gibi haraketler bekaret zarının kendiliğinden yırtılmasına yol açabilir.

Kızlık Zarı Diktirenler

Bayanlara ait forumlarda kızlık zarını diktiren varmı ? , kimler bekaret zarını diktirdi diye soru soran kızlıra sıklıkla rastlarsınız ama maalesef bu deneyim çok gizli , mahrem ve bazı durumlarda anlatılması tehlikeli olduğu için kimse size evet ben diktirdim ve şimdi evliyim , eşim gerdek gecesi anlamadı , sınacı geçtim demez. Hatta en yakın arkadaşınız bile belkide kızlıkz arını diktirdi ve sizin bundan haberiniz olmadı .

Kızlık Zarı Nerededir ?

Gerçektende çok haklısınız kadın dış genital organları görünüm itibarı ile son derece karmaşıktır , bacak arası bölgesinde jinekolojik pozisyonda yatmış bir kadında en üstten başlarsak sırası ile klitoris , idrar deliği mea , vajina ve anüs bulunur , vajina ise dıştan içeri doğru , büyük dudaklar , küçük dudaklar , vajina girişi , kızlık zarı , vajina içi , rahim ağızı , rahim kanalı , rahim boşluğu şeklinde yeralır.
Yani bu karmaşada kızlık zarı vajina girişinden yaklaşık 2 cm içeridedir. 0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yapay Kızlık Zarı

İçinde kızmızı boya içeren ince bir poşetten ibaret olan yapay kızlık zarı poşedi cinsel ilişkiden hemen önce vajina içine yerleştirilir , penis vajinaya basınç yapınca poşet patlar ve kırmızı boya vajinadan akar . Mekanizması bu şekilde işler ama ciddi bir ilişkide kullanımı son derece tehlikeli olabilir , penis vajinaya girip çıkmaya devam ettikçe patlayan poşet parçaları dışarı çıkmaya başlar ve erkek tarafınca hissedilir , olay ortaya çıkarsa ilişki açısındanda ciddi bir facia olur. Bence yapay kızlık zarı ancak bir cinsel fantezi ürünü olarak ilişkiye giren taraflarca bilinerek kullanılabilir. Asla kızlık zarı dikiminin yaerini tutamaz. Ayrıca kızlık zarı vajen girişinde bir bariyer oluşturduğu için penis zara dayandığında bir zorlanma hissedilir , bu tecrübeli erkeğin ilişkiye girdiği bayanın bakire olup olmadığını anlamasını sağlar. 0212 227 5519 - 0532 221 3007

Esnek Kızlık Zarı

Anatomik olarak birçok çeşit kızlık zarı vardır , genellikle ortasında minik delikler olan tip yaygındır , ama bazı bekaret zarlarında ortada parmak girecek büyüklükte tek bir delik olabilir , bu çeşit zarlar fazla kalın olmayan küçük penisleri rahatlıkla içine alabilir ve yırtılmaz , bu durumda esnek kızlık zarından bahsedilir.
Esnek kızlık zarı olan bayanlar gerdek gecesi yanlış anlaşılabilir , kanama ve yırtılma olmadığı durumda erkek bayanın daha önce başka erkeklerle cinsel ilişkiye girmiş olduğunu düşünür ve soru çıkartır.
Esnek kızlık zarının normal bekaret zarına çevirmek mümkündür , kızlık zarı dikimine benzer bir müdahale ile gerçekleştirilebilir.

Vajina Daraltma

Cinsellikten zevk almak erişkin yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır , doğanın insana verdiği en büyük ödüllerden biri olan orgazm , bazı durumlarda ulaşılması zor hale gelebilir. Vajinal doğumlar , büyük penisli bir cinsel partnerden küçük penisli bir eşe geçiş yapmak vajinayı bollaşmış hissetmenize sebebiyet verebilir , bu durumda cinsellikten alınan zevk azalır hatta orgazm olamama durumu bile ortaya çıkabilir. Bnezer durum erkekler içinde geçerlidir , vajinanın dar olması çok daha büyük zevk verir , ama genişlemiş bollaşmış bir vajinada ilerleyen penis yeterince uyarılmaz.

Vajina Daraltma Ameliyatı:
Lokal anestezi ile yapılan küçük cerrahi müdahaledir , 25 dakika sürer. Vajina istenilen ölçüde kalıcı olarak daraltılır.

Vajina Daraltma Fiyatları:
İstanbul'da yaklaşık olarak ....TL civarına vajina daraltma yaptırabilirsiniz.

Saygılarımla..

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Mezuniyet : 1985 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
 İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007


Yorumlar

 1. Selam hocam , 9 ay önce sizde kızlık zarı diktirdim , flep yöntemi . 3 ay öncede erkek ark ile cinsel ilişki yaptık herşey güzel geçti , kanama oldu , teşekkür , sorum şu , bu çocuklada ayrıldık ve tekrar kızlık zarı diktirebilirmiyim , selenay a. Olarak whatsapp ınızda olması lazım cevabı bekliyorum. Teşekk.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , bende aynı durumdayım sizinle , daha önce flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirip sevgilimle birlikte oldum , çok iyi geçti gerdek gecesi orijinaldi herşey , ama bikaç ay önce ayrıldık , evlilikle bitmedi. Şimdi tekrar kızlık zarı dikilmez zannediyodum, bu yorumunuzu ve turgay beyin cevabını görünce rahatladım. Tekrar geliyorum dr. Turgay hocama , bence kızlık zarında bir numara o.

   Sil
  2. Hocam iyi günler benim size bi sorum olucak. Benim kızlık zarım bozuldu fakat kimseyle ilişkiye girmedim ani bir darbeyle bi kaç damla kan geldi ve kızlık zarım bozuldu diktirmek istiyorum ilerde sorun yaşamamak için size nasıl ulaşabilirim ?

   Sil
  3. Merhaba , bahsettiğiniz kızlık zarınızı diktirmek ve bilgi için 0212 227 5519 - 0532 221 3007 veya whatsapp tan ulaşabilirsiniz

   Sil
 2. merhaba , kızlık zarı dikimi 2. kez veya 3. kez bile yapılabilir , bu konuda yaptıran hastalarımız var .

  YanıtlaSil
 3. Iyi gunler hocam. Bekaretimi yaklaşık iki sene önce kaybettim. Flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum. Bu dikimin bir süresi var mı? Maksimum şu kadar süre dayanır diye bir şey söz konusu mu? Yoksa seneler sonra olsa bile sıkıntı yaşanmaz mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi orijinaldir ve süre kısıtlaması yoktur , isterseniz 1 ay sonra isterseniz 10 yıl sonra ilişki yaşayın mutlaka kızlık zarı kanaması olur.

   Sil
  2. Cok tesekkurler hocam. En kısa zamanda sizinle irtibata geçeceğim. Iyi günler.

   Sil
 4. Iyi gunler ben surtunmeyle iliski yasadim fakat kan veya agri olmadi yinede kizligin bozulmusmudur kiyafetlerim uzerindeydi

  YanıtlaSil
 5. Merhaba,
  Büyük ihtimal kızlık zarı bozulmamıştır diye düşünüyorum ama kesin sonuç kızlık zarı muayenesi ile söylenebilir

  YanıtlaSil
 6. Merhaba kızlık zarı dikimi fiyatlarınızda üniversite öğrencilerine indirim yapıyormuşsunuz, ben sadece 1 kez ilişkiye girdin kan geldi , yani kolay dikilir zannedersem, kızlığımı nekadara diktirebilirim en son , garanti verebilir misiniz , gizli kalırmı ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı dikimi Garantili , gizli ve doğaldır , şu anda indirimli fiyatla dikiyoruz kaçırmayın

   Sil
 7. Merhaba, kızlık zarı dikimi fiyatınız en son kaça olabilir , garanti ?

  YanıtlaSil
 8. Kızlık zarı diktirmek istiyorum , ilişkiden ne kadar zaman önce gelmeliyim

  YanıtlaSil
 9. Dr. Turgay karakaya bey , kızlık zarı diktirme fiyatı 2014 temmuz için yani ramazanda en son kaça olabilir, kızlık zarı muayenesi için ayrıca ödeme gerekirmi ? Sevim çelik

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı dikimi öncesi mutlaka tüm hastalarımızı kızlık zarı muayenesinden geçiriyoruz ve ek bir ödeme gerektirmez . şu anda kızlık zarı dikimi fiyatları için litfen arayın 0212 227 5519 - 0532 221 3007 Esra hanım asistanım

   Sil
 10. Doktor Turgay hocam kızlık zarı dikimi fiyatı konusunda lütfen bana yardımcı olun , bu ay içinde mutlaka kızlık zarımı diktirmem gerekiyor , nu evlilik forsatını kaçırmak istemiyorum. Kocaeli den geliyorum , tek başıma gelebilirmiyim , kızlık zarı diktirdikten sonra yürüyerek geri dönememde sorun olur mu ? kanam falan olmasın. dikim için gelirken nasıl bir kıyafet giymeliyim ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı dikimi 25 dakika sürer ve yürüyüp geri dönebilirsiniz , hayatınızı etkilemez. kızlık zarı dikimi fiyatlarımız 15 temmuz 2014 e kadar indirimdedir.

   Sil
 11. Hocam ben sevgilimle ufak bisiler yasadik sadece parmaginin ucu girdi vajinama ve asiri kanama oldu hastaligima yakindi ama o kanamadan sonra 1 gun kan gelmedi kizligimmi bozuldu hemen bozulubilirmi ki

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , parmakla kızlık zarı bozulması çok sık oluyor , özelliklede tırnağı keskinse kızlık zarı daha çabuk zarar görebiliyor. Sizin anlattığınıza göre kızlık zarı kanaması olmuş gibi duruyor , kesin anlamak için kızlık zarı muayenesi için bize gelebilirsiniz. Randevu için Esra hanımı arayın 0212 227 5519 - 0532 221 3007

   Sil
 12. Merhaba hocam ben 7 yasindykn tecavuze ugrdim bakireligim bozulmusmdur.Cok korkuyorum.ve ailmin hberi yok :'(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , kızlık zarı muayenesi yapmak gerekir.

   Sil
  2. ben yurt disinda yasiyorum muayene olmam icin ne yapmam.gerekir hocam.suan 17 yasindaym ve istnbula geleblirmiyim bilmiyrm:-\

   Sil
  3. ha bide hocam kizlik zari dikildikten kac gun yda hafta icinde eski halime done bilirm ?

   Sil
 13. Hocam tavsiye üzerine geldim size çok mızmızlık ta ettim evet bilincindeyim ama size 4 ay sonrasında yazabilme fırsatı buldum geçen ay evlendim çok şükür herşey mükemmel bence siz hayat kurtarıyorsunuz desem yeridir aldığınız para helal olsun hocam saygılar

  YanıtlaSil
 14. Kalici kizlik zari dikiminde tekrar bi iliski sonrasinda kanama nin kesin olmayacagini belirten birkac yazi okudum ama bunun nekadar dogruluk payi vardir acaba boyle bir ihtimal varmidir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası gireceğiniz cinsel ilişkide mutlaka kızlık zarı kanaması olur merak etmeyin.

   Sil
 15. Hocam meraba . Kizlik zari diktirebilmem icin kac yasinda olmam gerekir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , ya 18 yaşından gün almalısınız yada anne veya babanızla gelmeniz

   Sil
 16. Meraba turgay bey ben kurtaj oldum 7 ay once kizligimi diktirebilirmiyim cok iliskimde oldu

  YanıtlaSil
 17. sorun olmaz , kızlık zarı dikimi yapılır.

  YanıtlaSil
 18. Merhaba doktor bey, benim sorunum şoyle kizlik zarimin onunde bir et parcasi var ben de ne oldugunu anlamaya calisirken sanirim zarar verdim. Kizlik zarimin bozuldugunu dusunuyorum. Her turlu kizlik zari dikimi yapiyor musunuz veya o et parcasini aldirmak mumkun mu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , kızlık zarı dikimi yaparken o et parçasınıza estetik bir şekilde alırız. Ek maliyet gerekmez

   Sil
  2. Her türdeki kizlik zarinin dikimi yapilir mi ? Benim kizlik zarimin onunde et parcasi var.normal kizlik zari gibi degil. Dusundukce psikolojim bozuluyor.

   Sil
 19. Merhaba hocam...sevgilimle sürtünme oldu aramızda ve damla seklinde kırmızı kan geldi kızlık zari testi yaptırdık doktor kizligimin durdugunu söyledi ama 12 gün adetim gecikti test yaptım negatif çıktı...sizce hamilemiyim...lütfen acil cevap lutfen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ultrasonla bakmak lazım erken gebelikte testler negatif olabiliyor.

   Sil
 20. Hocam Merhaba,
  Kızlık zarı dikiminden sonra uzun yola gidile bilir mi? Mesela 8 9 saat otobüsle?
  Saygılar

  YanıtlaSil
 21. Merhaba hocam kizlik zari dikildikten kac gun sonra eski halime glebilirim.

  YanıtlaSil
 22. merhaba hocam yaklaşık 7 ay önce bekaretimi kaybettim şimdi diktirmek istiyorum zar dikiminde kaç kez ilişkiye girdiğimizin önemi var mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kızlık zarı dikiminde ilişki sayısının önemi yoktur

   Sil
 23. merhabalar hocam vajinismus rahatsızlığım var şöyle ki kasılma istem dışı reflefleks içerisindeyim bunu önlemek için neler yapmalıyım

  YanıtlaSil
 24. fiyat olarak ne kadar ? operasyon sürecinden bahssedebilir misiniz?

  YanıtlaSil
 25. bu konu hakkında ankara civarında tanıdığınız var mı ?

  YanıtlaSil
 26. vajınismus sorunum var ankarada yaşıyorum bu siteyi rahatsızlığımdan ötürü araştırıken buldum fakat sizede danışmak isterim etkili olabilecek bi yöntem nedir yardımcı olabilir misiniz ?

  YanıtlaSil
 27. Malesefki ne surtunme ne parmakla zarar verdim malesef zorla kacirildim annemler kacirilmaya calisildigimi biliyo sadece tecavuz u bilmiyolar kisa surede kurtulmak zorundayim piskolojimde bozuldu tam net bi fiyat verirseniz para ayarlamaya calisacagin calismiuorum ona gore gelicem uzakda oldugum icin yuz yuze konusamiyorum cvp verirseniz memnun olurum

  YanıtlaSil
 28. Varjinal daraltma ve Flep yöntemi diktirmek istiyorum ücret ne kadar olur ve evlendikten sonra kanama olmamasından cook korkuyorum kanama olmaz diyorlar lütfen bi bilgi verin ii geceler

  YanıtlaSil
 29. 4sene once kizligimi kaybettim ama 1senedir duzenli iliskiye giriyorum evlenmeyi dusundugum zaman gecici yaptirmayi dusunuyorum iliskiden dolayi genisleme olmus olabilir dikimde sorun olur mu ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her durumda kızlık zarı dikilebilir , muayene ederiz genişleme varsa vajina daraltma ameliyatıda yapabiliriz.

   Sil
 30. İyi geceler internetten arastirirken buldum szi bisey sormak istiyorum arkadan surtunmeylw kişlik zari bozulurmu doktor kontrolünde muayene oldum bozulmadi dedi yanliz bende 3 gün boyunca aralikli kanama oldu neden olmuş olabilir arkadan sürtünmeyle bozulurmu sizce

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bozulabilir , yada zedelenme olduğu için kanama olmuştur

   Sil
 31. Merhaba ben surtunme ile iliskiye giriyordum hic kanama olmadi bende gecen gun normal iliski yasadim gene kanama olmadı acaba kızlık bozulmusmudur yani kanama olmadan zar yirtilmis olabilir mi ya da yirtilmama ihtimali var mıdır acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı %95 yırtılmıştır , %5 esnek kızlık zarı vardır

   Sil
 32. Dr bey ben erkek arkadasimla surtunme yoluyla birliktelik yasarken agri hissettim bir saat sonra tuvalete gittigimde kan geldi fakat sabahinda regli oldugumu gordum..acaba o kanama kizlik zari kanamasimidir yoksa reglimi??

  YanıtlaSil
 33. Merhaba 2sendir kizlik zarimi kaybrttim diktirmek istiyorum flep yontemi ile mesela ne zaman kadar iliskiye girmesem kalirmi cok korkuyorum dogu bolgesine gelin gitcem kesin kanama olurmu hocam

  YanıtlaSil
 34. Merhaba hocam 7 sene önce parmak yoluyla orgazım olmustum biraz kanadı ve acımıştı zamanla iğleşmiş midir ? Zar yırtılmadan kanama gerçekleşirmi ?

  YanıtlaSil
 35. Bir suredir erkek arkadasimla surtunme yoluyla iliski yasadim yaklasik bir iki senedir. kizlik zarimla ilgili sorun olmadi hic. Bir kac kere yanlislikla zorlandi canim acidi fakat kan gelmedi, bunca zamandir kizlik zarima bisi olmus olabilir mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kan gelmediyse büyük ihtimal sağlamdır , emin olmak için muayene edilir

   Sil
 36. Merhaba, ben yaklasik 2 3 yildir sevgilimle yakinlasma yasiyorum ve biraz zorlandi yani demem o ki erkek arkadasim eli yoluyla bir seyler yapti ama ne kan geldi nede bir agri oldu sizce kizlik zarima bise olmus olabilirmi?

  YanıtlaSil
 37. Merhabalar yaklasik 3 senedir parmak yoluyla biseler yasadim ve onun ilerisine gitmedim ama ne kanama nede agri oldu hic bir zaman sizce bise olmus olabilirmi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , parmakla kızlık zarı bozulabilir , kesinleştirmek için kızlık zarı muayenesi yaptırmalısınız

   Sil
 38. Merhaba
  Kan gelmemisse de yinede zar bozulmus olabilirmi?

  YanıtlaSil
 39. ben kizlik zari flep yöntemi yapmak istiyorum ama istanbula gelebilme durumum yok ne yapabilirim...

  YanıtlaSil
 40. Merhaba hocam ben osmaniyede otryrm ve istanbula gelmem imkansız kizligimi diktirmek istyrm ne yapablrm bana yardımcı olun lutfn :'(

  YanıtlaSil
 41. Merhabalar flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi fiyatlarını öğrenecektim birde bilgi alacaktım. Hastanede yatılıyor mu işlem ne kadar sürüyor ücreti ne kadar ve orjinal bakirelik zarı gibi mi oluyor? Bir sonraki ilişkiye girildiğinde yine ilk seferki gibi kanama meydana geliyor mu?
  1 03 2016, 20:41 - Jin op dr turgay karakaya: 30 dak sürer ve yürür gidersiniz
  1 03 2016, 20:42 - Jin op dr turgay karakaya: Orijinal bakirelik gibi olur
  1 03 2016, 20:42 - Jin op dr turgay karakaya: Gerdek kanaması garanti olur

  YanıtlaSil
 42. Hocam kalıcı ve geçici zar dikimi ücreti nedir acaba

  YanıtlaSil
 43. Merhabalar Turgay bey , internet sitenizden size ulaştım kalıcı yöntemle kızlık zarı yaptırmak istiyorum .fakat alarjik bir bünyem var Novalgine alarjim var .artık psikolojim bozuldu sevgilim yada evlenme niyetim yok ama diktirmek istiyorum ileride 10 yıl geçse de bu kalıcı olur mu ? Ve bana fiyat bilgisi vermeniz mümkün mü
  Jin op dr turgay karakaya: Allerji sorun değil
  6 06 2016, 11:07 - Jin op dr turgay karakaya: Yapılır

  YanıtlaSil
 44. Mrblr antepte dikibilen bir cerrah arkadaşınızı onerr misiniz istanbula gelemem

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti