Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatları 22 Kasım 2019 için en son rakamlar İstanbul'da .... TL civarı olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi bilgileriyle söze başlarken, sosyal hayatın teknoloji ile şaha kalkması ve ilişkilerde sonsuz seçenekler sunması yanlış limana demir atma ihtimalini arttırabiliyor.Böyle durumlarda yeni ufuklara dümen kırmadan önce eskinin izlerini tam olarak silmek için yelkenlerdeki hasarında giderilmesi mantıklı olabilir. Bu yazımızda bekaret zarı dikimini yani hymenoplasti'yi geniş olarak anlatırken , kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır ? , flep yöntemi nasıldır ? , bekaret zarı dikildiği sonradan anlaşılırmı ? , esnek kızlık zarı varsa ne yapmak lazım , gibi alt başlıklarada göz atacağız.
Bu arada kızlık zarı dikimi işlemleri tamemen büyük gizlilik içinde gerçekleştirilir ve ... geçmez.

**2014 İstanbul'da .... TL olan kızlık zarı dikimi fiyatları ile ilgili Yorum yaz - Soru Sor - Yorumları Oku ! ( İsim vermek istemeyenler " Yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçsin .

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2019

İstanbul'da ve Ankara'da 2019 yılında uygulanan ücretler , kızlık zarı dikimi fiyatı 2020 içinde geçerli olacak gibi görünüyor . Bu sağlık hizmetininde arz - talep dengesi mevsimsel değişimlere uğruyor , mesela yaz aylarında sıcak gecelerde coşku ve yaşama sevinci tavan yaptıkça ilişkilere cinsellik ilave olma ihtimalide artıyor ve sonbaharda kurulan bu ilişkilerin bir kısmı yoluna devam ediyor , bir kısmıda sonlandırılarak başka yol arkadaşlarına geçiş şeklini alabiliyor , bu ara dönemde hem psikolojik rahatlama ve bedeni arınma hissi , hemde yeni ilişkilere daha yüksek bir özgüvenle başlama arzusunu tatmin etmek için kızlık zarı dikimi mantıklı olabiliyor. İstanbul'da yaklaşık olarak .... TL civarına bekaret zarınızı diktirebilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılırmı ?

Merak etmeyin tama yakın olasılıkla anlaşılmaz , tecrübeli bir erkek bir bayanla cinsel ilişkiye girdiğinde penisin vajina içine doğru ilerleme durumuna göre hanımın bakire olup olmadığını hissedebilir , bakirelerde penis vajina girişinde bir kızlık zarına dayanır , az daha zorlandığı zaman kızlık zarı yırtılır ve bu bayana acı verir , ayrıca kanama olur. Önceden dikilmiş kızlık zarındada erkek için hiç dikilmemiş yani doğuştan bakirelerde olanla aynı deneyim yaşanır , yine penis vajina girişinde kızlık zarına dayanır ve girişte zorlanır , biraz güç uygulayıncada bekaret zarı yırtılarak kanama olur , bayan azda olsa acı çeker , yani tamamen aynıdır , kızlık zarı dikildiği asla belli olmaz. Ayrıca onarımda kullanılan tüm iplikler kendiliğinden eriyerek yok olur . Vajinadan ip sarkması gibi komik durumlar oluşmaz.
Dış görünüş olarakta dikilmiş kızlık zarı erkek tarafınca anlaşılamaz , zaten kızlık zarı vajina girişinde yaklaşık 2 cm kadar içerde olup üzeri küçük dudaklar ve büyük dudaklar tarafınca sıkıca örtülmüş durumdadır.

2019 İstanbul kızlık zarı dikimi fiyatları ile ilgili Yorum yaz - Soru Sor - Yorumları Oku ! ( İsim vermek istemeyenler " Yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçsin .

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır ?

İstanbul'da bayanlarda bekaret zarı dikimi 2 farklı yöntemle yapılır . İsterseniz iki yöntemede kısaca değinelim ve hangi yöntem size uygun seçmeye çalışalım.

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi:
Aslında bekaret onarımında en güzel yöntem flep yöntemidir. Adeta orijinal bakirelik günlerine geri dönmüş gibi hissedersiniz çünki kalıcı bir dikimdir , cinsel ilişkiye girmediğiniz müddetçe yıllarca sağlam kalır , günün birinde cinsel birleşme yaşarsanızda kanayarak yırtılır , hafif bir acı hissedersiniz , erkek içinde orijinal bekaret bozma hissi ile tamamen aynı deneyim yaşanır. Cinsel ilişkide daha büyük zevk alırlar.
Yöntem olarak yaklaşık 25 dakika sürer ve lokal anestezi ile gerçekleştirilir , işlem yapılacak bölge uyuşturulduğu için siz acı veya ağrı hissetmezsiniz. Vajina duvarından ince bir tabaka flep kaldırılarak önceden yırtılmış bekaret zarının olması gereken tutunma çizgilerine çepeçevre dikilir. Tam olarak iyileşip orijinal görünümünü kazanması 3 hafta sürer.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi:
İstanbul'da çok tercih edilen bir yöntem değildir , vakaların sadace %10 u geçici bakaret dikimi tercih ederler. Geçici kızlık dikimi daha çok vakti olmayan ve kısa süre yani birkaç gün içinde planlanmış bir cinsel ilişki seansı olan bayanlara uygundur.
Yöntem olarak eski yırtılmış kızlık zarı parçaları birbirine dikilerek tutturulur. Geçici bir yöntemdir , uzun süre dayanmayabilir , bisiklete binmek , ata binmek , aşırı bacak açarak spor yapmak gibi haraketler bekaret zarının kendiliğinden yırtılmasına yol açabilir.

Kızlık Zarı Diktirenler

Bayanlara ait forumlarda kızlık zarını diktiren varmı ? , kimler bekaret zarını diktirdi diye soru soran kızlıra sıklıkla rastlarsınız ama maalesef bu deneyim çok gizli , mahrem ve bazı durumlarda anlatılması tehlikeli olduğu için kimse size evet ben diktirdim ve şimdi evliyim , eşim gerdek gecesi anlamadı , sınacı geçtim demez. Hatta en yakın arkadaşınız bile belkide kızlıkz arını diktirdi ve sizin bundan haberiniz olmadı .

Kızlık Zarı Nerededir ?

Gerçektende çok haklısınız kadın dış genital organları görünüm itibarı ile son derece karmaşıktır , bacak arası bölgesinde jinekolojik pozisyonda yatmış bir kadında en üstten başlarsak sırası ile klitoris , idrar deliği mea , vajina ve anüs bulunur , vajina ise dıştan içeri doğru , büyük dudaklar , küçük dudaklar , vajina girişi , kızlık zarı , vajina içi , rahim ağızı , rahim kanalı , rahim boşluğu şeklinde yeralır.
Yani bu karmaşada kızlık zarı vajina girişinden yaklaşık 2 cm içeridedir.

Yapay Kızlık Zarı

İçinde kızmızı boya içeren ince bir poşetten ibaret olan yapay kızlık zarı poşedi cinsel ilişkiden hemen önce vajina içine yerleştirilir , penis vajinaya basınç yapınca poşet patlar ve kırmızı boya vajinadan akar . Mekanizması bu şekilde işler ama ciddi bir ilişkide kullanımı son derece tehlikeli olabilir , penis vajinaya girip çıkmaya devam ettikçe patlayan poşet parçaları dışarı çıkmaya başlar ve erkek tarafınca hissedilir , olay ortaya çıkarsa ilişki açısındanda ciddi bir facia olur. Bence yapay kızlık zarı ancak bir cinsel fantezi ürünü olarak ilişkiye giren taraflarca bilinerek kullanılabilir. Asla kızlık zarı dikiminin yaerini tutamaz. Ayrıca kızlık zarı vajen girişinde bir bariyer oluşturduğu için penis zara dayandığında bir zorlanma hissedilir , bu tecrübeli erkeğin ilişkiye girdiği bayanın bakire olup olmadığını anlamasını sağlar.

Esnek Kızlık Zarı

Anatomik olarak birçok çeşit kızlık zarı vardır , genellikle ortasında minik delikler olan tip yaygındır , ama bazı bekaret zarlarında ortada parmak girecek büyüklükte tek bir delik olabilir , bu çeşit zarlar fazla kalın olmayan küçük penisleri rahatlıkla içine alabilir ve yırtılmaz , bu durumda esnek kızlık zarından bahsedilir.
Esnek kızlık zarı olan bayanlar gerdek gecesi yanlış anlaşılabilir , kanama ve yırtılma olmadığı durumda erkek bayanın daha önce başka erkeklerle cinsel ilişkiye girmiş olduğunu düşünür ve soru çıkartır.
Esnek kızlık zarının normal bekaret zarına çevirmek mümkündür , kızlık zarı dikimine benzer bir müdahale ile gerçekleştirilebilir.

Vajina Daraltma

Cinsellikten zevk almak erişkin yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır , doğanın insana verdiği en büyük ödüllerden biri olan orgazm , bazı durumlarda ulaşılması zor hale gelebilir. Vajinal doğumlar , büyük penisli bir cinsel partnerden küçük penisli bir eşe geçiş yapmak vajinayı bollaşmış hissetmenize sebebiyet verebilir , bu durumda cinsellikten alınan zevk azalır hatta orgazm olamama durumu bile ortaya çıkabilir. Bnezer durum erkekler içinde geçerlidir , vajinanın dar olması çok daha büyük zevk verir , ama genişlemiş bollaşmış bir vajinada ilerleyen penis yeterince uyarılmaz.

Vajina Daraltma Ameliyatı:
Lokal anestezi ile yapılan küçük cerrahi müdahaledir , 25 dakika sürer. Vajina istenilen ölçüde kalıcı olarak daraltılır.

Vajina Daraltma Fiyatları:
İstanbul'da yaklaşık olarak ....TL civarına vajina daraltma yaptırabilirsiniz.

Saygılarımla..
Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.