Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

2019 Şubat itibarı ile  ....lira seviyelerinden başlayan kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ve cinsel ilişkide kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılırmı ? diye soruyorsanız , hayır kesinlikle anlaşılmaz. Kızlık Zarı vajina girişinden yaklaşık 2 cm içeride üzerinde delikleri olan bir bariyer anatomik oluşumdur. Cinsel ilişki ile kanayarak yırtılır , kızlık bozulmuş olur ve birdaha kendi kendine iyileşmez , yırtık olarak kalır , yırtılan parçalar bir süre sonra vajina duvarlarına doğru büzülürler. Aktif cinsel yaşam başlamış olur. Bu malakemizde kızlık zarı dikimi fiyatı neye göre hesaplanıyor ? , kızlık nasıl dikilir ? , bekaret zarı dikildiği belli olurmu ? , kızlık zarı diktirenlerde durum nedir ? gibi sorularınıza cevap arayacağız ve hymen yani kızlık zarı hakkında genel bilgilerde vereceğiz.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti:
İstanbul'da en çok tercih edilen bekaret onarım metodu flep yöntemi ile kalıcı dikimdir. 3 hafta içinde iyileşerek orijinal görünümünü kazanır ve dikilmiş olduğu asla belli olmaz. Cinsel ilişkiye girilirse kanayarak yırtılır. kalıcı kızlık zarı dikimini İstanbul Avruya ve Anadolu yakasında yaklaşık olarak .... TL civarına diktirebilirsiniz.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı:
daha çok İstanbul'da vakti olmayan genç hanımların tercih ettiği bir yöntemdir , birkaç gün içinde planlanmış bir cinsel ilişki seansı varsa bu yöntem daha uygundur, zira geçicidir fazla dayanmaz , bisiklete ve ata binerseniz yırtılabilir , yada bacaklarınızı aşırı açarsanız bozulabilir. istanbul'da ve Ankara'da yaklaşık olarak ... TL civarına geçici kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılırmı ?

Tama yakın olasılıkla anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsaydı böyle bir müdahale çeşidi olmazdı , binlerce bayan yanılıyor olamaz değilmi ? . Özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yöntemi 3 haftalık iyileşme döneminden sonra kadın doğum uzmanı olmayan bir küşü tarafından ayrıntılı incelense bile belli olmaz , sadece jinekologlar genital bölgenin anatomisini iyi bildikleri için kızlık muayenesi yaparlarsa anlayabilirler. Cinsel ilişki esnasında anlaşılması mümkün değildir , penisin vajinaya girmesi ile zaten bir yırtılma hissi ve acı hissedersiniz , ayrıca kanama meydana gelir , yani herşey doğal sürecinde nasılsa öyledir. Dikiş iplikleri 1 hafta içinde kendiğinden eriyerek yok olur. Vajinamdan ip sarkarmı diye soranlara yanıt buda. 

Kızlık Zarı Diktirenler

İstanbul Çinden sonra dünyada en fazla kızlık zarı dikimi yapılan yerdir , binlerce kadının zarı sonradan dikilmiştir , hiç gazete 3. sayfa haberlerinde kızlık zarı dikildiği anlaşıldı diye bir haber gördünüz mü ? , demekki kızlık dikimi müdahaleleri oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Tabi son derece mahrem bir konu olduğu için hiç kimse size benimde kızlık zarım dikilmişti , gerdek gecesi eşim anlamadı , şimdi çoluk çocuk sahibi olduk , sağolsun  demez. Bu sizinle jinekoloğunuz arasında sonsuza kadar saklanacak bir sırdır. Bu işlem... işlenmez , gizli kalır.Kızlık Nasıl Dikilir ?

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi:
Lokal anestezi ile yapılan müdahale yaklaşık olarak 25 dakika sürer , vajina duvarından ince bir tavaka kaldırılarak bekaret zarı yatağına çepeçevre dikilir , iyileşme süresi 3 hafta kadardır.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi:
Kalıcı dikimin iyileşmesini bekleyecek vakti olmayan genç bayanlar için uygun olabilir , yine lokal anestezi ile yapılır ve yaklaşık 15 dakika sürer. Eski yırtılmış kızlık zarı parçaları gerilerek birbirine dikilir , uzun süre dayanmaz , abartılı bedensel haraketlerle yırtılabilir.

Kızlık Zarı nerededir ?

Kadın cinsel organının bacak arasındaki karmaşık yapısında kızlık zarının hangisi olduğunu anlamak normal bir insan için zor olabilir , çünki aynı noktaya açılan birden fazla çıkış vardır , üretra idrar deliği , vajina , anüs gibi , birde üstte klitoris , yanlarda büyük ve küçük dudaklar derken karmaşık bir görünüm kafanızı karıştırabilir , ama anatomik olarak belli bir ergonomiside vardır , mesela cinsel ilişkide penis bacak arasına itildiğinde yanlarada denk gelse direkt olarak kızlık zarı ve vajinaya doğru yönelecektir. Tam olarak vajina girişinden 2 cm içeride kızlık zarı vardır , dışarıdan görünmez.Kızlık Zarı Nedir ?

İnsan vücudunda her oluşumun bir vazifesi olduğu gerçeği bekaret zarı içinde geçerlidir , cinsel aktif dönemden önce dış ortamdan mikroorganizmalar ve cisimlerin rahme ulaşmasını engelleyen bir bariyerdir.

Kızlık Zarı Dikimi Video

Bekaret zarı dikiminin video olarak youtube.com a yüklenmesini tıbbi etik olarak yanlış buluyorum . Böylesine mahrem bir konuyu herkesin göreceği şekilde yayınlamakta ahlaksızlık bence.

Esnek Kızlık Zarı

Türkiye'de özellikle törenin geçerli olduğu illerde ciddi adli sorunlara yol açan bir durumdur. Kızlık zarı çeşitleri arasında ortadaki drenaj deliği olması gerekenden daha büyük olan bazı kızlık zarları , orta ve ufak boyutlu penisleri rahatlıkla içine alabilir ve yırtılmaz , bu duruma halk arasında esnek kızlık zarı denir , İstanbul'da birçok bayan esnek kızlık zarına sahip olduklarını ilk cinsel ilişkide kan gelmemesinden anlarlar , daha sonradan bunu normal kızlık zarına çevirtmek için diktirmek isteyenlerde çoktur. Yırtılmış kızlık zarı dikimine benzer bir metodla dikim işlemi yapılır.Saygılarımla ..
Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.