Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti

18 Mart 2015'te indirimli .... lira kızlık zarı dikimi fiyatı ( flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme ) İstanbul'da yakında yükselerek eski seviyelerine çıkacak. İstanbul'da kızlık zarı diktirme ve maliyetler açısından kızlık zarı dikimi fiyatı hakkındaki 23 Ocak 2015 tarihli çok daha yeni yazılarıma tıklayarak ulaşınız. Kadın genital organları arasında bir bariyer vazifesi gören Kızlık zarı yani tıbbi adıyla hymen sadece insan organizmasında bulunan ilginç bir anatomik oluşumdur. Halk arasında bu zar bir kadının evlilik öncesi namus bekçiliğini yapan bir organ olarak bilinir. Bayanın evlenmeden önce acaba başka bir erkekle cinsel ilişkiye girip girmediğini bu zarın gerdek gecesinde yırtılması ile oluşacak kanama ve kanın çarşafa bulaşması belirtisine bakarak test ederler. Bu geleneksel olarak düğün gecesi önceden beyaz çarşaflarla hazırlanmış gerdek odasına gelin damadın kapatılması , kapıyada damadın bir bayan akrabası, varsa çocuk sahibi ve yaşlı yengesi bekçi bırakılması ve yaklaşık 10 dakika sonra içerdeki ilk cinsel birleşme gerçekleştikten sonra kızlık zarının yırtılması ile oluşan kanamanın çarşafa bulaşması , damat tarafınca çarşafın yataktan sökülerek kapıda bekleyen yengeye verilmesi ile işlem tamamlanır. Bu folklorik rituel artık sadece yurdumuzun kırsal kesimlerinde uygulanıyor olabilir ama şuda bir gerçek en modern kesimde bile evlilik kararı almış çiftlerden erkek ve ailesi kızın namus durumunu her zaman merak eder, özelliklede son yıllarda nerdeyse olmazsa olmaz hale gelen facebook mesafeleri ortadan kaldırarak , insanların birbiriyle çok çabuk tanışmasını , buluşmasını ve bazen aynı gün bazende birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesini sağlamıştır. Bu durumda yirmili yaşlara gelmiş genç bir kızın evlilik öncesi başka cinsel deneyimler yaşama ihtimali çok artmaktadır. Belki kadınlara haksızlık ama erkeklerin %90 ı evlenecekleri kızın daha önce başka erkeklerle yatmamış olmasını arzu ederler. Kendileri bu deneyimi defalarca yaşamış olsalar bile. Bunun yanında ilk tanışmalarda insanlar mutlaka az veya çok birbirlerine yalan söylerler , kendilerini abartırlar , bazı konuları silikleştirler , üzülmeyin bunu sizde yapıyorsunuz , hepimiz yapıyoruz, gerçektende bu beşeri bir davranıştan başka bir şey değil. 0212 227 5519 - 0532 221 3007 ( WhatsApp Ok )

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor 


Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya Hakkında :


1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?
www.drturgaykarakaya.com

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter'den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
7- WhatsApp'tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007
10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: " dr.turgay.karakaya "
12- FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
www.sacekimiavrupa.com
13- instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya
14- Youtube.com'da videolara bakın : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5AKızlık Zarının Görevi:

Bekaret zarı sadece namusla ilgili bir organ gibi düşünülse bile yaradan onu boşuna oraya koymamış teziyle haraket edersek kızlık zarının asıl görevinin rahmi enfeksiyonlara ve dış darbelere karşı korumak olduğu anlaşılacaktır. Bakire olmayan kadınlar çok iyi bilirler kızlık dönemlerinde nerdeyse hiç vajinal enfeksiyon yaşamazken , bekaretleri bozulduktan sonra sık sık akıntı ve buna benzer kadın hastalıkları ile karşılaştıklarını. Kızlık zarı vulva denilen yoğun mikrobik yapıya sahip büyük dudaklar ve küçük dudaklar bölgesiyle ( halk arasında apış arası denir ) vajinayı birbirinden ayırarak bakterilerin yukarı yani rahme ulaşmasını engellemektedir. Sadece bu hijyenik yapıyı tekrar kazanmak için kızlık zarını diktirenler vardır. 0212 227 5519 - 0532 221 3007 ( WhatsApp Ok )

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor 


Kızlık Zarı Tipleri:

1- Ortada Tek delikli Kızlık zarı:
Ortasında serçe parmak girecek kadar küçük bir deliği olan kızlık zarlarıdır. Bu tip zarlarda ortada oradaki delik büyük olursa esnek kızlık zarı durumu oluşabilir. Ortadaki delik adet kanamasının geçmesi içindir.

2- Elek tarzı çok delikli kızlık zarı:
Üzerinde birçok minik deliği olan kızlık zarı tipidir. Gerdek gecesinde daha büyük bir kanama oluşturur.

3- Deliksiz Kızlık zarı:
Bu aslında bir hastalıktır. yaklaşık 14 yaşlarında görülen ilk adetten sonra şişmeye başlar ve sonuçta jinekolojik bir operasyonla delinir adet namalarının geçişine imkan tanınır.

4- Esnek kızlık zarı:
Tek delikli kızlık zarının abartılı şeklidir. Ortasındaki delik olması gerekenden büyük olduğu için penisin girişine imkan sağlanır. Gerdek gecesinde kanama oluşmaz . yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Esnek kızlık zarı toplumda çok sık rastlanır. Durumu dikkatle inceleyen bayanlar evlenmeden önce bunun farkına varırlar ve kendileri için önemli ise jinekoloğa başvurarak kızlık zarlarını diktirirler. Böylece evlilikte ilk gecede herhangi bir sorun çıkmaz. Gazete haberlerinden gördüklerimize göre esnek kızlık zarları aileler arasında cinayete varan yanlış anlaşılmalara yol açabilmektedir. 0212 227 5519 - 0532 221 3007 ( WhatsApp Ok )

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor 


Kızlık Zarı Diktirme Sebepleri:

1- Bayanların bekaretlerini tekrar kazanma arzuları , evlilik öncesi cinselliğe hazırlık dönemi.
2- Vajinal hijyeni sağlayarak üreme organlarının korunması. Anüs, büyük dudaklar ve küşük dudaklardan oluşan ve birçok mikrop çeşidini barıdıran perineal böge ile vajina arasında doğal bariyer oluşturarak mikroorganizmaların rahme ulaşmasını engellemek.
3- Psikolojik sebepler, bitirilmiş bir kadın erkek ilişkisinin izlerini silme arzusu. Hayata yaniden başlama , yeni ilişkilerde güven duygusunu tekrar kazanma ihtiyacı.
4- Tutucu aile yapısında geleneksel usulle yapılacak evliliklere ön hazırlık.
5- Esnek kızlık zarına sahip olupta cinsel ilişki ile yırtılmama endişesi.

Kızlık Zarı Dikimi:

Bayanın isteğine bağlı olarak 2 farklı metod uygulanır. Operasyonun tıbbi ismi Himenoplasti ( Hymenoplasty ) dir.

1-Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi ( Flep Yöntemi )
Kızlık zarı ilk cinsel ilişkiden sonra penisin vajinaya girmesi ile yırtılır ve birçok parçaya ayrılır , zaman içinde devam eden cinsel ilişkilerle sallanan parçalar büzülmeye başlayarak vajen girişinde görünmez bir hal alır. Bu durumda kızlık zarının parçalarını birleştirmek mümkün olmaz . Komşu vajina dokusundan flep yani bir mukoza parçası kaldırılarak yenşiden bir kızlık zarı oluşturulur. 1 haftalık kısa bir iyileşmeden sonra orijinal görünümlü , bacak açma gibi haraketler veya spor ile yırtılmayan bir kızlık zarı elde edilir. Adeta kadın ilk cinsel deneyiminin öncesine getirilmiş olur . ( re-virgin ) . Kalıcı kızlık zarı dikim metodu en sık tercih edilen dikim yöntemidir. Cinsel ilişkide kanayarak yırtılır.

2- Geçici Kızlık Zarı Dikimi:
Cinsel ilişkilerde penis darbeleriyle parçalanmış kızlık zarının artık kısımlarının birleştirilerek kızlık zarının dikim işlemine geçici kızlık zarı dikimi denir. Aşırı bacak açma ve sert beden haraketlerinde yırtılabilir. Bu yöntem daha ucuz olduğu için bazı durumlarda tercih edilebilmektedir. Genellikle evlenmeden 15 gün kadar önce yapılır. Tavsiye edilen bir yöntem değildir.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor 

Kızlık Zarı Dikim Fiyatları:

Kızlık zarı onarım ücretleri operasyonun tipine göre değişir. Genellikle kalıcı kızlık zarı dikimi daha pahalıdır. Buna karşılık geçici zar onarımları kısa süren bir işlem olduğu için daha uygun fiyata yapılabilmektedir. İstanbul'da yaklaşık olarak  TL civarına kızlık zarınızı diktirebilirsiniz. 0212 227 5519 - 0532 221 3007 ( WhatsApp Ok )

Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Bilgi Alma , Dikim Fiyatı Sorma ve Randevu Alma:

Bu konuda yani kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında birçok kız merak içinde olmasına rağmen önemli bir kısmı utandığı için , bir kısmı kimliği açığa çıkacak diye , bir kısmıda bu görüşmelerin başkaları tarafınca bilinmesi korkusu ile konu hakkında arama yapamıyorlar. Bazı hastalarımız cep telefonu numarasını gizleyerek arama yapılıyor. Bu sizi rahatlatacaksa bizim için sorun değil , numaranızı gizlereyek bizi arayabilirsiniz. Telefonunuzun ayarlarında numaranızı gizleyebileceğiniz işlemleri göreceksiniz. Bizi ararken numaranızı gizlemesenizde siz merak etmeyin biz hastalarımızın mahremiyetine maksismum önem vermekteyiz.  Full Gizlilik İlkemiz . Sizin telefonunuzu kaydetmiyoruz. Kızlık zarınızı diktirdiğinizde bu durum ... kayıtlarına geçmiyor. Yani daha sonrasında başka biri sizin zarınızı diktirdiğinizi bize sorarak öğrenemez. Siz söymezseniz kimse bilmez. Yakın arkadaşlarınızlada bu bilgiyi paylaşmayın , ne olur ne olmaz , insanın en büyük düşmanları en yakınındaki kişilerden çıkar genelde. Sezar sırtından bıçaklandığında arkasına dönmiş ve bakmış " sendemi Bürütüs " demiş. Yine benzer konulardan gebelik sonlandırma yani kürtaj fiyatları konusunda vajina daraltma fiyatları hakkında ve son olarakta saç ekimi fiyatları konularındada çeşitli sorularınız olabilir , aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla..


Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
İncirli Cad. No9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

 1. Hocam kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum İstanbulda sizi çok tavsiye ettiler , adanadan uçakla geliyorum , asistanınız 15 twmmuza kadar kızlık zarı dikimi fiyatının indirimde olduğunu söyledi , ben 3 yıldır çok sayıda erkek arkadaşla yattım ve vajinam çok genişledi artık orgazm bile olamıyorum ve kasımda evleniyorum çocuk aşiret yani hem diktirip hem vajina daraltma olurmu aynı gün

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma operasyonları aynı seansta çok sayıda yapıyoruz ve sizin yaşadığınız sorunu yaşayan çok hastamız var , merak etmeyin çok iyi sonuçlar alıyoruz.

   Sil
 2. merhabalar ben gizem 23yasindaym vanda yasiyorum kizlgmi diktirmek istiyorum artk cunku kaldiramiyorum bu durumu ailem hala blmyor ve bilmemeli de zaten cok arastrdm cok ucuk fiyatlar belrtenler oldu Ben napcagmi bilemiyorum kimseye guvenemiyorum sizn fiyatiniz nedir buraya gelme ihtimalinz varmi yada burda bildgnz jinekolog yada bana gosterebilcegnz bir yol lutfen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , Van dan ve benzer uzak illerden gelen çok hastamız oluyor , merak etmeyin, aynı gün uçakla gelip kızlık zarı dikimi yaptırıp geri dönebilirsiniz.

   Sil
 3. mrb turgay bey bende kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum yazılarınızı okudum bn başka bi şehirden gelicem ve bunun için sizden detaylı bilgi istiyorum aynı gün içinde işlem yapıldıktan sonra hemen dönebilirmiyim ? bnm bir diğer endişem bu işlem kesinlikle gizli kalıcak ileride  herhangi bir kayıtta karşıma çıkmıcak değilmi ? yazılarınzda 30 senedir bu işlemi yaptığınz yazıyor tecrübenize güvenmek istiyorum ama ister istemez akılda soru işareti kalıyor işlemin gerçekten garantisini verebilyomusunz ? ben şehir dışından geliceğim için kontrol durumu nasıl olucak acaba ? bn flep yöntemiyle diktiricem ücreti hakkında bni bilgilendirirseniz ona göre hazrlıklı gelicem cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, 

   Siz hiç merak etmeyin harika olacak herşey. Tabiiki garantilidir, yoksa bu işi yapamayız, son derece hayati bir müdahale. 

   Temmuz sonuna kadar indirimdeyiz.  ...

   Önceki fiyatımız xxxx idi.

   Kontrol şart değil telefonlada kontrol ederiz gelemezseniz. 1 ayda zaten orijinal hale gelecek.

   Bilgi ve randevu için 0212 227 5519 - 0532 221 3007 asistanım esra hanım

   Sil
 4. Mrb geçen hafta cmrts flep operasyonu geçirdim yarın regl günüm.yani onuncu gün oluyor.geciktirici kullanıyımmı veya tavsiye edeceğiniz bişey varmı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kızlık zarı dikimi sonrası regl görmenişzde sıkıntıo olmaz. geciktirmeye gerek yok

   Sil
 5. Merhaba ben 14 yaşındayım yaklaşık 10 kez cinsel ilişkiye girdim. İstanbulda yaşıyorum. Bu işlemi ne kadar zamanda yapıyorsunuz? Ve eğer bu işlem yapılırsa ailem anlar mı? Şimdiden teşekkürler hocam.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba , zaten ailenizin izni olmadan kızlık zarı dikimi yaptıramazsınız , 18 yaşından gün almadığınız sürece.

   Sil
 6. Meraba ben kurtaj oldum sonrada kalici kizlik zari diktirmek istiyorum acaba bi kac sene yani 5 6 yil sonra kizlik zarima birsey olurmu ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merak etmeyin 10 yıl sonra bile sorun olmaz. Yine cinsel ilişjiye girdiğinizde kızlık zarı kanaması olur.

   Sil
 7. Iyi günler hocam ben 18 yasimdan buyugum ve zarimi diktirmek istiyorum bunun icin aile iznim sart mi ? Ve ben kesin kanama olduğunu nerden bilicem

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 18 yaşında olduğunuz için kimseden izin almaya gerek yok , cinsel ilişkide kesinlikle belirgin kanama olur çarşaf kanlanır merak etmeyin

   Sil
 8. Hocam iyi günler benim annem ve babam ölü 18 yaşıma girmek üzereyim ve kızlık zarım esnek oldugu için birliktelik sırasında kan gelmedi ertesi günü geldi doktora gittiğimde kızlık zarımın esnek oldugu söylendi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdıgımda gerdek gecesi kan gelirmi ? Benim esnek kızlık zarımda düzelirmi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet , kalıcı dikimden sonra normal ve kanayan kızlık zarı haline gelir

   Sil
  2. hocam peki annem babam ölü oldugu için ablamla gelicem kabuldur değilmi bu

   Sil
  3. Evet gelebilirsiniz . İstanbul'da Randevu ve dikim ücretleri :

   A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

   1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi

   2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : 2000tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı

   3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

   4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

   5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = 2000 tl

   6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = 2500 tl

   7- geçici kızlık zarı dikimi : 1500 tl ( max 5 gün dayanır )

   8- sadece vajina daraltma : 1500 tl

   9- sadece labiaplasti : 1500 tl

   10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

   11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

   B - KÜRTAJ FİYATLARI

   1- Vakum kürtaj 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir.
   kürtaj fiyatları

   2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

   3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

   Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

   Tüm işlemler randevu ile yapılır :
   0212 227 5519
   0532 221 3007
   0542 215 7274
   0532 441 9825

   Twitter.com/jinekologdr
   Facebook.com/kurtajfiyatlari   Sil
 9. Merhaba ben kalıcı kizlik zari diktrmek ve vajina daraltmak istiom numaranizi aradm ama ulasamadm size.smdiki fiyatlarnz nedir acaba toplam ne kadar ucret olur

  YanıtlaSil
 10. İstanbul Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Iyi akşamlar,internette arastirirken buldum numaranizi,kalıcı işlem için 1500 tl demisiniz doğru mu
  3 Aralık 23:18 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  3 Aralık 23:18 - İstanbul Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Hastane de kalma gibi bir durum yok değil mi
  3 Aralık 23:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yok 25 dakika sürer birşey olmamış gibi yürür gidersiniz
  3 Aralık 23:23 - İstanbul Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Peki son bir şey randevuyla calisiyorsunuz sanirim
  3 Aralık 23:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  3 Aralık 23:24 - İstanbul Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Peki Teşekkürler iyi akşamlar
  3 Aralık 23:24 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sizede

  YanıtlaSil
 11. Hocam bana kalici kizlik zari dikimi yapmistiniz size çok teşekkür ederim çok iyi bir doktorsunuz. Evlendim ve hiç sorun yaşamadim size minnettarim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende çok mutlu oldum , binlerce kızımızı gelin ettik sizde onlardan birisiniz, işte bizim için parayla satın alınamayacak yüksek duygular bunlar, Allah size sağlıklı çocuklar ve sonsuz mutluluklar versin..

   Sil
 12. Simdiki fiyatlar ne kadar

  YanıtlaSil
 13. Merhaba hocam 2 sene once erkek arkadasimla iliskiye girdim ama daha sonra ayrildik . suandada yeni bir erkek arkadasimm var ben ona biriyle iliskiyr girdigimi soyledigimde dun terkedildim. Bu yuzden kizligimi diktirmek istiyorum ama suan 21 yasindayim kalıcı kızlık ise yararmi endiselerim var herkes gibi :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kızlık zarı dikimi her zaman işe yarar merak etmeyin. Yoksa böyle bir ameliyat metodu olmazdı.

   Sil
 14. Kolayngelsin turgay bey simdiki kizlik zari diktitrme yani kalici olanin fiyati nedr omur boyu demissiniz bi yorumunuzda ben ise dort bes yil kalici olmasni istyrum ve bana net bir fyat verimisiniz ona gre kendmi ayarlyuip gelmek istyrum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , kızlık zarı dikimi fiyatları için telefonla arayın veya whatsapp tan yazın. kalıcı dikim süresi sonsuzdur.

   Sil
 15. Merheba turgay bey ben 20 yasindayim basima gelen bi talihsizlikten dolayi kizligimi kaybetmistim bunu aile soyleyince aile buyuklerim diktirmemde yardimdi oldular fakat utandigim icin kalicimi gecicimi soramadim kontrolumde adet gunume denk gelmisti tekrar muaynede olamadim simdi erkek arkadasim var nasipse nisanlanacagim erkek arkadasim herseyi biliyo ama ben yinede kanamam gerdek gecesi olsun istiyorum fakat dedigim gibi endiselerim var dikim yapildiktan sonra iki hafta iyilesmem surdu herhangi bi birlesmem olmadi ve adet kanamasi disinda kanamam olmadi ki cok hareketli biriyim eger kaliciysa kanamam kesin olur mu ve iliskiye girmedigim halde kizligim kendiliginden zamanla gidermi

  YanıtlaSil
 16. Meraba hocam sizin ununuzu daha yeni duyuyorum 4 ay once kendi doktorum dan ameliyat oldum ve iki hafta sonra dugunum var flep yontemiyle ameliyat oldum ve ameliyattan sonra yurume oturma zirlugu cekmistim ben dikislerin kaynayana dusene kadar agrilarim olmustu bunlar normalmiydi acaba endiselenmem gereken bi durum var mi baska doktorlar tarafindan da kontrol edilmemin faydasi varmidir yorumunuza ihtiyacim var simdiden tesekkur ederim hocam

  YanıtlaSil
 17. Merhaba hocam ben 17 yaşındayım erkek arkadaşım beni arkadan becerdi ve vajinama parmağını soktu acaba kızlığıma bir zarar gelmişmidir nasıl anlarım. Birde annemin kızlığı esnekmiş benimde esnek olabilme ihtimali varmıdır ?

  YanıtlaSil
 18. Efendim hayırlı akşamlar m.. afrika gine bissau nasılsınız
  1 03 2016, 23:21 - -: Müsaitseniz Size hususi bir sorum olacaktım numaranızı internetten aldım
  1 03 2016, 23:21 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  1 03 2016, 23:22 - -: Yakın bir akrabam himenoplasti ameliyatı için fiyat bulmamı istedi de yardımcı olabilirmisiniz
  1 03 2016, 23:22 - -: Yani kendisi boluda ikamet ediyor
  1 03 2016, 23:25 - Jin op dr turgay karakaya: Listeden seçin :
  1 03 2016, 23:27 - -: Çok teşekkürler efendim en kısa zamanda size dönüş yapmak ümidi ile hayırlı akşamlar

  YanıtlaSil
 19. Kalıcı Flep yöntemi ne kadar

  YanıtlaSil
 20. Iyi gunle bi sorum olacakti erkek arkadasimla iliskiye girmistik zarim patladi diktik 3 yil once gecen surtunme ile girdikiliskiyee baya kan geldi tekrar yirtilmismidir eger yirtildiysa tekrar dikim olurmu
  3 06 2016, 01:16 - -: Iyi geceler
  3 06 2016, 01:17 - -: Tsekkur ederim simdiden
  Jin op dr turgay karakaya: Tekrar dikebiliriz
  3 06 2016, 08:17 - -: Tekrar kan dolarmi
  3 06 2016, 08:35 - Jin op dr turgay karakaya: Sonuç garantisi veriyoruz merak etmeyin
  3 06 2016, 09:17 - -: Anladim doluyo yani
  3 06 2016, 09:18 - -: Peki simdi dikim yapsam yeni yirtildi 3 gun oldu seneye evlilik dusunuyoz bi problem olmaz demi kac yil oyle kalir ve kanama olur
  3 06 2016, 09:43 - Jin op dr turgay karakaya: Hiç sorun olmaz
  3 06 2016, 09:44 - -: Tamm tsk
  5 06 2016, 18:32 - -: Bir sorudaha duzensiz adet gormk kisirliga neden mi
  5 06 2016, 18:33 - -: Birseylere uzuldugumde stres yaltigimda adet olmuyorm hap kullaniyorm oyle oluyo
  5 06 2016, 18:36 - Jin op dr turgay karakaya: Ultrasonla bakmak lazım yumurtalara
  5 06 2016, 18:46 - -: Peki o iihtimal varmi
  5 06 2016, 18:47 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır
  5 06 2016, 18:55 - -: Tsk ederimm adet gecikmesi neden oluyo
  5 06 2016, 19:03 - Jin op dr turgay karakaya: www.adetgecikme.com

  YanıtlaSil
 21. Merhaba bir kere ilişkiye girdim iki dakika sürdü girdi çıktı zorla zorla sahip oldu uç yıl kadar oluyor dikim yaptırmayı dusunuyrm cok uyaniyorm sizce ise yarar mı

  YanıtlaSil
 22. Merhaba bir kere ilişkiye girdim iki dakika sürdü girdi çıktı zorla zorla sahip oldu uç yıl kadar oluyor dikim yaptırmayı dusunuyrm cok uyaniyorm sizce ise yarar mı

  YanıtlaSil
 23. Benim kizligim bozuk na kadar olur fiyatı nakadara yaparsınız bana kurtarın beni

  YanıtlaSil
 24. Kalıcı sürekli sar diktircem ama 1_2sene oldubaya erkek aarkadaşıyla ilişkiye girince kan geldi ama çok geldi kesildi sonradan sonrada arada bi gün akmaya başladı

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?